POZOR ZMĚNA! S Jihlavou v Edenu už v pátek v 18:00 | SK Slavia Praha
Více

POZOR ZMĚNA! S Jihlavou v Edenu už v pátek v 18:00

PRAHA - Vzhledem k úternímu duelu Slavie v play-off Ligy mistrů bude víkendové utkání s Jihlavou přesunuto ze soboty na pátek. Utkání 3. kola HET ligy tak svěřenci trenéra Jaroslava Šilhavého sehrají už v pátek v 18:00 v Edenu proti Jihlavě. Utkání bude vysílat ČT Sport.
„Děkujeme všem, kteří nám vyšli vstříc, i když to určitě nebylo jednoduché. Tím, že hrajeme play-off Ligy mistrů už v úterý, tak každý den navíc bude k dobru. Chápeme, že to pro naše fanoušky může být malá komplikace, ale věříme, že i tak jich v pátek dorazí do Edenu co nejvíce a společně dokážeme Jihlavu porazit," uvedl k přeložení utkání trenér Slavie Jaroslav Šilhavý.

Samotné přeložení utkání je výsledkem několika jednání. „Přestože náš požadavek na změnu termínu má oporu v řádech LFA, bez maximální ochoty všech zúčastněných stran by nebylo možné změnu termínu realizovat. Chtěli bychom tedy poděkovat Vysočině Jihlava, která si kvůli změně termínu našeho zápasu musela přeložit i utkání Mol Cupu proti MFK Vyškov, samozřejmě Vyškovu, který změnu rovněž umožnil, řídící komisi pro Čechy, LFA a v neposlední radě i České televizi, která v programovém schématu našla čas pro změnu data plánovaného přenosu. Ochota všech zúčastněných je pro nás zavazující a uděláme vše pro to, abychom v play-off Ligy mistrů obstáli," uvedl ke změně termínu generální sekretář Slavie Jiří Vrba.

Pokud mají fanoušci s již zakoupenou vstupenkou problém se změnou termínu, je možné zažádat o vrácení peněz na místě, kde jste si lístek kupovali, po předložení a vrácení vstupenky. Při nákupu online je potřeba napsat o vrácení peněz na email help@ticketportal.cz nebo reklamace@ticketportal.cz a uvést přesné sedadlo, číslo prodeje a jméno. Vrácení vstupného je možné pouze do výkopu zápasu.

Vstupenky se sobotním termínem platí na páteční zápas a není nutné je vyměňovat.

Aktuálně

Osm slávistů v české nominaci na EURO

28. 5. 2024
Trenér Ivan Hašek v úterý nominoval osm slávistů na EURO 2024 v Německu. Před zahájením šampionátu se reprezentace utká ve dvou přípravných duelech s Maltou a Severní Makedonií, do turnaje vstoupí 18. června soubojem s Portugalci.

Starší žáci se přiblížili k titulu, mládežníci vyrazili na turnaje do zahraničí

28. 5. 2024
Starší žáci U15 zvládli těžké utkání v Pardubicích a jsou tři kola před koncem blízko titulu. B-tým porazil v klíčovém utkání v boji o postup Domažlice. Mládežníci vyrazili na mezinárodní turnaje do zahraničí. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Jindřich Staněk Brankářem sezony

28. 5. 2024
Ligová fotbalová asociace v úterý zveřejnila vítěze individuálních anket ve FORTUNA:LIZE za sezonu 2023/24, Jindřich Staněk získal ocenění pro nejlepšího brankáře. Jindro, velká gratulace!

Další články