Další slávista ve výběru týdne Evropské ligy! | SK Slavia Praha
Více

Další slávista ve výběru týdne Evropské ligy!

PRAHA/ASTANA - Po Eduardu Sobolovi má Slavia po druhém hracím dnu druhého zástupce v sestavě týdne podle serveru uefa.com! Michael Ngadeu odvedl tradičně spolehlivou defenzivní práci, kterou vyšperkoval jedinou brankou sešívaných. Ve výběru nejlepších hráčů se tak prosadil vedle borců z Arsenalu nebo Zenitu.
Michael Ngadeu-Ngadjui si z pozice defenzivního záložníka už v 18. minutě naběhl na centr Jana Sýkory ze standardní situace a hlavou poslal míč do protipohybu gólmana. Ngadjuiho gól odstartoval pasáž obrovského tlaku Slavie, ze kterého bohužel pramenila už jen dvě nastřelená břevna po nádherných ranách Sýkory a Stocha.

„Začali jsme velice dobře a měli jsme ještě několik dalších šancí. Trefili jsme dvakrát břevno. Při gólu jsem jenom poslouchal trenérovy instrukce. Věděl jsem, kam mám běžet," komentoval Ngadeu situaci před svojí brankou.

Víme, jak máme zahrávat přímé kopy, kam máme střílet, a v hlavičkách jsem velmi silný. Takže to pro mě tentokrát dobře dopadlo," dodal kamerunský záložník, který podle statistik vyhrál sedm duelů a přerušil hned pět útoků soupeře.

Podívejte se, jak Michael spolu s Janem Sýkorou a Přemyslem Kovářem hodnotil zápas v Astaně:

Aktuálně

Hvězdné přání. Fotit jako ve snu a setkání s kapitánem

13. 4. 2024
Dárek k 25. narozeninám pro velkou slávistku Denisu, která se s obětavostí sobě vlastní stará o svoji imobilní babičku. Přitom zvládá nejen studovat, ale také pracovat na plný úvazek. Díky projektu „Hvězdné přání“ jsme Denise umožnili prožít jeden z jejích velkých životních snů. Stát se na jeden den fotografkou svého milovaného klubu.

Choreoškolka vol. 2 na zápase s Olomoucí

13. 4. 2024
Další díl unikátního projektu pro malé slávistické fanatiky je tady. Před domácím zápasem s Olomoucí opět proběhne Choreoškolka, slávisty znovu požene do boje Dětský kotel.

Společně pro Nadaci pro transplantace kostní dřeně

12. 4. 2024
Nedělní ligový šlágr mezi Viktorií Plzeň a Slavií Praha bude mít opět charitativní podtext. Oba kluby tím naváží na předchozí společné aktivity v oblasti CSR a tentokráte před vzájemným zápasem podpoří Nadaci pro transplantace kostní dřeně (NTKD). Zapojit se mohou i fanoušci obou klubů.

Další články