Další slávista ve výběru týdne Evropské ligy! | SK Slavia Praha
Více

Další slávista ve výběru týdne Evropské ligy!

PRAHA/ASTANA - Po Eduardu Sobolovi má Slavia po druhém hracím dnu druhého zástupce v sestavě týdne podle serveru uefa.com! Michael Ngadeu odvedl tradičně spolehlivou defenzivní práci, kterou vyšperkoval jedinou brankou sešívaných. Ve výběru nejlepších hráčů se tak prosadil vedle borců z Arsenalu nebo Zenitu.
Michael Ngadeu-Ngadjui si z pozice defenzivního záložníka už v 18. minutě naběhl na centr Jana Sýkory ze standardní situace a hlavou poslal míč do protipohybu gólmana. Ngadjuiho gól odstartoval pasáž obrovského tlaku Slavie, ze kterého bohužel pramenila už jen dvě nastřelená břevna po nádherných ranách Sýkory a Stocha.

„Začali jsme velice dobře a měli jsme ještě několik dalších šancí. Trefili jsme dvakrát břevno. Při gólu jsem jenom poslouchal trenérovy instrukce. Věděl jsem, kam mám běžet," komentoval Ngadeu situaci před svojí brankou.

Víme, jak máme zahrávat přímé kopy, kam máme střílet, a v hlavičkách jsem velmi silný. Takže to pro mě tentokrát dobře dopadlo," dodal kamerunský záložník, který podle statistik vyhrál sedm duelů a přerušil hned pět útoků soupeře.

Podívejte se, jak Michael spolu s Janem Sýkorou a Přemyslem Kovářem hodnotil zápas v Astaně:

Aktuálně

Byli jsme málo nebezpeční. Nic ale není ztracené

26. 3. 2023
Trenér slávistek Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová hovořili po derby o příčinách porážky, chybě u inkasované branky, situaci v tabulce a poděkovali také fanouškům, kteří je na Letnou přišli podpořit.

Na závěr základní části těsná prohra v derby žen

26. 3. 2023
Slávistky v derby v epet Areně padly nejtěsnějším rozdílem, jedinou branku vstřelily domácí krátce po poločase. Před nadstavbou jsou tak slávistky na druhém místě ligové tabulky.

Online: Od 14:00 derby žen na Letné

25. 3. 2023
Slávistky hrají od 14:00 první jarní derby sezony proti Spartě a to na hlavním stadionu soupeře v epet Areně. Jakou sestavu vybral pro tento důležitý duel trenér Karel Piták?

Další články