U18 a U16: Přípravná utkání proti Opavě | SK Slavia Praha
Více

U18 a U16: Přípravná utkání proti Opavě

OPAVA - Dorostenecké týmy U18 a U16 odehrály v rámci zimní přípravy další utkání, tentokrát cestovaly do dalekého Krnova. Mladší celek zde odehrál zápas v rámci memoriálu Vlastislav Marečka, starší výběr pak přípravný duel.

U18: Po poločasovém vedení remíza

Starší dorostenci po prvním poločase vedli 2:1, svými trefami se o to postarali Michael Azilinon a Martin Šubert. Ve druhém poločase se pak prosadil ještě Dominik Suk, domácí ale nakonec dotáhli utkání k remíze 3:3.

Slezský FC Opava - SK Slavia Praha U18 3:3 (1:2)
Branky: Azilinon, Šubrt, Suk

Další zápas odehraje tým U18 v neděli 4. 2., kdy se na Strahově utká od 10:00 se Spartou.

U16: Mladší dorostenci si s chutí zastříleli

Celek U16 pokračoval v dalším zápase Memoriálu Vlastislava Marečka. Sešívaní mládežníci a vedoucí celek své soutěže nezaváhal a do sítě slezského celku nasázel rovných deset branek! Pěti trefami se o to zasadil kanonýr a reprezentant Adam Toula, další dvě trefy přidal Lukáš Hroník, po jednom zásahu pak Tomáš Hájek. Martin Douděra a Martin Šubert, který se tak prosadil v obou kategoriích.

Mladší dorost odehraje další duel v pátek od 16:00, kdy v Edenu hostí Žilinu. V neděli pak 4. 2. od 12:00 změří síly na Strahově se Spartou, utkání se hraje opět v rámci Memoriálu Vlastislava Marečka.

Slezský FC Opava - SK Slavia Praha U16 0:10
Branky:
5x Toula, 2x Hroník, Douděra, Hájek, Šubert

Zítra cestují dorostenci U19 a U17 do německého Fürthu, kde od 13:00 a 15:00 odehrají zápas s domácím celkem.

Aktuálně

Dorostenci zvládli utkání v Budějovicích, přípravky na turnajích v zahraničí

23. 4. 2024
U19 i U17 zvládly víkendová utkání v Českých Budějovicích. Přípravky vyrazily na turnaje do Německa a Polska. Skvělý B-tým porazil rezervu Dukly Praha vysoko 6:0. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Společně jsme uklidili okolí Edenu

22. 4. 2024
Dnešní datum, tedy 22. dubna, připadá každoročně na Den Země, při kterém si celý svět připomíná, jak důležité je starat se o životní prostředí a svět kolem nás. Ve Slavii tento přístup sdílíme nejen v měsíci dubnu, ve kterém věnujeme pozornost projektům z environmentální oblasti, ale po celý rok.

Výhra s Libercem na úvod nadstavby

22. 4. 2024
Fotbalistky Slavie zvládly otočit nepříznivý průběh zápasu a v úvodním utkání nadstavby porazily na domácí půdě Slovan Liberec 4:2. Střelecky se prosadila Franny Černá, Gabriela Šlajsová, Tereza Krejčiříková a Tereza Szewieczková.

Další články