Patrik Gedeon opět v reprezentaci | SK Slavia Praha
Více

Patrik Gedeon opět v reprezentaci

Výborné výkony slávistického záložníka znovu ocenil reprezentační kouč Karel Brűckner pozvánkou na kvalifikační utkání proti Moldavsku. Patrik Gedeon je tentokrát jediným fotbalistou Slavie, který se vešel do nominace.
Výborné výkony slávistického záložníka znovu ocenil reprezentační kouč Karel Brűckner pozvánkou na kvalifikační utkání proti Moldavsku. Patrik Gedeon je tentokrát jediným fotbalistou Slavie, který se vešel do nominace. Pokud by se 11. června v Olomouci dostal na hřiště, připsal by si čvrtý start v českém dresu. V každém případě však bude muset "Gedy" trochu přepracovat své prázdninové plány. Zatímco ostatní hráči Slavie nastupují dovolenou po sobotním utkání v Olomouci, Patrik pojede v pátek 6.června na reprezentační sraz.

Aktuálně

Informace a lístky pro fanoušky do Liberce

28. 9. 2023
V neděli 8. října od 18:00 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

Krásný zápas i atmosféra. Za start jsem rád

27. 9. 2023
Stanislav Tecl oblékl v pohárovém utkání v Kroměříži kapitánskou pásku a asistencí přispěl k dvougólové výhře sešívaných. Po utkání se setkal s novináři a odpovídal na otázky ohledně vlastní motivace i současné role v A-týmu.

Přístupu Kroměříže si velmi vážíme. Boluwatife roste

27. 9. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl hovořil po pohárové výhře v Kroměříži (2:0) o vlídném přivítání na Hané, vzrůstající formě Boluwatifeho Ogungbayie i aktuálním rozpoložení týmu.

Další články