ONLINE: Od 16:00 MOL Cup proti Vyšehradu na Žižkově | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 16:00 MOL Cup proti Vyšehradu na Žižkově

Od 16:00 čeká slávisty 3. kolo MOL Cupu proti FK Slavoj Vyšehrad. Zápas hostí stadion Viktorie Žižkov.

Snahy o obhajobu prvenství v českém poháru zahájí sešívaní od 16:00 utkáním 3. kola MOL CupuFK Slavoj Vyšehrad. Ačkoliv je Slavia vedená jako domácí tým, odehraje utkání v cizím prostředí – na stadionu Viktorie Žižkov. Eden totiž od 19:30 hostí odvetu 2. kola Ligy mistryň proti Hibernianu.

Branku Jakuba Markoviče od úvodních minut brání čtveřice ve složení Tomáš Holeš, Michal Frydrych, Jakub Hromada a Daniel Kosek, který si připisuje první soutěžní start za A-tým. Ve středu zálohy operují Petr Ševčík, Jaroslav Zelený a Jakub Hora na krajích podporovaní Mickem van Burenem a Lukášem Provodem. Na hrotu je pak kapitán Milan Škoda.

Sestava: Markovič – Holeš, Frydrych, Hromada, Kosek – Ševčík, Zelený – van Buren, Hora, Provod – Škoda
Náhradníci: Kovář, Křišťan, Stanciu, Tecl, Kúdela, Felipe, Júsuf

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS NAJDETE ZDE

Pokud nejste osobně na Žižkově, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Totální podcast s Filipem Březinou a Davidem Foldynou

23. 2. 2024
Každý bojovník s těžkou nemocí potřebuje kolem sebe partu lidí, kteří mu dodají sílu a odvahu říct: „Do háje s ní!“. V rámci měsíce února, který Slavia věnuje podpoře boje proti rakovině, se o svůj příběh podělili herec Filip Březina a předseda spolku FxCK CANCER David Foldyna.

Soupeř na úrovni Ligy mistrů. Na San Siro vzpomínám rád

23. 2. 2024
Páteční los osmifinále Evropské ligy přisoudil Slavii italský AC Milán. O soupeři pak promluvil trenér Jindřich Trpišovský a zavzpomínal i na utkání Ligy mistrů na legendárním San Siru.

Informace ke vstupenkám do Milána

23. 2. 2024
První zápas osmifinále Evropské ligy mezi AC Milán a Slavií se bude hrát na San Siru 7. března od 21:00. V článku si přečtěte první informace ke vstupenkám do Milána.

Další články