Dobročinná dražba pro DONOR je u konce! | SK Slavia Praha
Více

Dobročinná dražba pro DONOR je u konce!

Na aukčních webových stránkách Slavie skončila dobročinná dražba pro sdružení Donor. Pro děti po transplantaci kmenových buněk nebo se závažnými akutními i chronickými onemocněními, se vybralo více něž 70 tisíc!

V aukci se fanoušky sešívaných dražilo jedenáct triček s logem plyšáka v rámci dobročinné akce Slavie #PLYSACIDOMOTOLA, které měla úvodní jedenáctka na sobě při nástupu v derby proti Spartě Praha na Letné. Každé unikátní tričko neslo podpis hráče, jenž ho měl na sobě a pro výherce tam navíc dotyčný mohl dopsat jedinečný vzkaz. Cena startovala na symbolických 91 korunách na znamení toho, že sešívaní přesně tolikrát triumfovali v pražském derby.

Pozadu nezůstal ani trenérský štáb, který do aukce vložil velmi cennou relikvii. V rámci dražby si totiž mohli fanoušci opatřit i originální kšiltovku trenéra Jindřicha Trpišovského s jeho vyšitými iniciály, logem plyšového medvěda a podpisem. Začínalo se opět dražit na symbolické částce, tentokrát 294 korunách, což naznačovalo, že ji měl trenér sešívaných na hlavě během 294. derby!

Aukce na podporu sdružení DONOR skončila 25. 10. 2019 ve 20:00 večer a fanoušci Slavie mezi sebou za jedenáct triček vydražili neuvěřitelných 51. 670 Kč. Na čepici Jindřicha Trpišovského se pak přihazovalo dohromady třiašedesátkrát a nakonec ji získal fanoušek s přezdívkou „kappacita“, který přihodil úctyhodných 21.200 korun.

Všem účastníkům aukce jménem SK Slavia Praha a sdružení DONOR, z. s. děkujeme za neuvěřitelný zájem. Opět jsme dokázali, že spolu jsme silnější!

Plyšáci do Motola

Akci #PLYSACIDOMOTOLA odstartovali fanoušci našeho rivala z Letné, když se rozhodli na hřiště při 294. derby naházet různá plyšová zvířata. Tým sešívaných a jejich vedení tuhle iniciativu nakonec kompletně převzali a přetvořili ji ve velkolepou charitativní akci s jediným cílem – pomoc dětem a rodinám v rámci sdružení DONOR, které se v Motolské nemocnici stará o podporu a pomoc pacientů po transplantaci kmenových buněk a/nebo se závažnými akutními i chronickými onemocněními.

Aktuálně

Krásný zápas i atmosféra. Za start jsem rád

27. 9. 2023
Stanislav Tecl oblékl v pohárovém utkání v Kroměříži kapitánskou pásku a asistencí přispěl k dvougólové výhře sešívaných. Po utkání se setkal s novináři a odpovídal na otázky ohledně vlastní motivace i současné role v A-týmu.

Přístupu Kroměříže si velmi vážíme. Boluwatife roste

27. 9. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl hovořil po pohárové výhře v Kroměříži (2:0) o vlídném přivítání na Hané, vzrůstající formě Boluwatifeho Ogungbayie i aktuálním rozpoložení týmu.

Gól mi pomůže i do ligy. Babička byla poprvé na fotbale

27. 9. 2023
Třicet minut od Kroměříže se Mojmír Chytil narodil, návrat "domů" si zpříjemnil brankou, výhrou nad zdejší Hanáckou Slavií (2:0) a postupem do dalšího kola MOL Cupu. O všem vyprávěl v rozhovoru.

Další články