Den s Kudym | SK Slavia Praha
Více

Den s Kudym

Každým čtvrtkem bez fotbalu nás na sociálních sítích provede jeden z hráčů A-týmu. Tím prvním bude Ondřej Kúdela.

Aktuální situace nás bohužel dočasně připravila o pravidelný kontakt s hráči na fotbalových utkáních, ten se vám pokusíme zprostředkovat každý čtvrtek, kdy vás vždy svým dnem provede na sociálních sítích jeden z hráčů A-týmu. Tím prvním bude oslavenec Ondřej Kúdela. 

Jak vypadá oslava jeho 33. narozenin, jak se udržuje v kondici v omezených domácích podmínkách, nebo jak tráví volný čas s rodinou? To se dozvíte na našich sociálních sítích, stačí hledat #denskudym. Kromě jiného se můžete těšit i na videokonferenci na Instagramu, kde se k němu připojí jeden z hostů. 

Aktuálně

Staněk nahradil na soupisce pro UEL zraněného Koláře

4. 3. 2024
Slávistickou soupisku pro Evropskou ligu doplnil brankář Jindřich Staněk, který na soupisce nahradil zraněného Ondřeje Koláře.

Šachy a výborná obrana. Mojmír? Neskutečný výkon

3. 3. 2024
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po bezbrankové remíze na Letné o změnách v rozestavení i sestavě, debutu Jindřicha Staňka, výkonech Tomáše Vlčka a Mojmíra Chytila, remíze i situaci v tabulce.

Hned ten vůbec největší zápas! Nebál jsem se

3. 3. 2024
Jindřich Staněk při své soutěžní premiéře v dresu Slavie vychytal čisté konto v 310. derby a po zápase souboj s odvěkým rivalem hodnotil na tiskové konferenci.

Další články