Derby pomáhá! | SK Slavia Praha
Více

Derby pomáhá!

V roce 1965 se na Strahově na derby mezi Spartou a Slavií sešlo 50 105 diváků, čímž vytvořili absolutní návštěvnický rekord českého fotbalu. V roce 2020 se ho pokusíme překonat! Slavia a Sparta spojily své síly a nabízí vám vstupenky na virtuální derby.

Ačkoliv už se alespoň hráči zapojili v omezeném režimu do tréninku, skutečný fotbal stále hrát nelze. V neděli 10. května si přesto budete moci užít souboj dvou odvěkých rivalů! Slavia společně se Spartou připravují speciální virtuální derby. Těšit se tak v následujících dnech můžete nejen na pohled do historie, ale přímo o víkendu také na zápas mezi oběma rivaly. Jeho podobu vám představíme v následujících dnech.

První soutěž je jasná. Ukažte soupeři, že na tribunách mají převahu sešívaní a podpořte zároveň dobrou věc. Zvolte si v prvním kroku nákupu lístků sektor Slavie. Základní vstupné je 100 Kč, pokud si koupíte do slávistického sektoru dražší vstupenku za 300 korun, můžete se od Slavie těšit na malý dárek.

Kompletní výtěžek ze vstupného poputuje ke zdravotním sestřičkám, které patří mezi profese nejvíc postižené současnou pandemií nemoci Covid-19. Bližší informace přineseme už brzy.

Pokud se chcete zapojit do boje s koronavirem i jinak, než koupí vstupenky, přidejte se mezi Sešívané hrdiny!

Aktuálně

Lístky na zápas s Olomoucí jsou vyprodané

21. 4. 2024
Vstupenky na poslední domácí zápas základní části FORTUNA:LIGY proti Olomouci jsou vyprodány. Slavii bude povzbuzovat plná Fortuna Arena!

Totální podcast s Olivií Lukášovou a Gabrielou Šlajsovou

20. 4. 2024
Olivie stráží tři tyče, Gabriela brání i tvoří hru a se spoluhráčkami míří k obhajobě „doublu“. Kromě výkonů na hřišti se zajímají také o popularizaci žen ve sportu. Co říkají na kampaň #LetUsCook a v jakém stavu je český ženský fotbal? To a ještě mnohem víc se dozvíte v novém Totálním podcastu.

ONLINE: Od 14:00 úvod nadstavby proti Liberci

20. 4. 2024
Slávistky hrají od 14:00 v Horních Měcholupech úvodní zápas nadstavbové části 1. ligy žen proti Slovanu Liberec. Utkání můžete sledovat v přímém přenosu.

Další články