Derby pomáhá! | SK Slavia Praha
Více

Derby pomáhá!

V roce 1965 se na Strahově na derby mezi Spartou a Slavií sešlo 50 105 diváků, čímž vytvořili absolutní návštěvnický rekord českého fotbalu. V roce 2020 se ho pokusíme překonat! Slavia a Sparta spojily své síly a nabízí vám vstupenky na virtuální derby.

Ačkoliv už se alespoň hráči zapojili v omezeném režimu do tréninku, skutečný fotbal stále hrát nelze. V neděli 10. května si přesto budete moci užít souboj dvou odvěkých rivalů! Slavia společně se Spartou připravují speciální virtuální derby. Těšit se tak v následujících dnech můžete nejen na pohled do historie, ale přímo o víkendu také na zápas mezi oběma rivaly. Jeho podobu vám představíme v následujících dnech.

První soutěž je jasná. Ukažte soupeři, že na tribunách mají převahu sešívaní a podpořte zároveň dobrou věc. Zvolte si v prvním kroku nákupu lístků sektor Slavie. Základní vstupné je 100 Kč, pokud si koupíte do slávistického sektoru dražší vstupenku za 300 korun, můžete se od Slavie těšit na malý dárek.

Kompletní výtěžek ze vstupného poputuje ke zdravotním sestřičkám, které patří mezi profese nejvíc postižené současnou pandemií nemoci Covid-19. Bližší informace přineseme už brzy.

Pokud se chcete zapojit do boje s koronavirem i jinak, než koupí vstupenky, přidejte se mezi Sešívané hrdiny!

Aktuálně

Zlato, stříbro i bronz. Slavia získala tři České ceny za PR

21. 6. 2024
Devatenáctý ročník prestižní oborové soutěže LEMUR – Česká cena za PR přinesl velký úspěch i pro naše klubové barvy. Za komunikační projekt „Nejlepší vlastňák aneb přátelák, který obletěl svět“ získala Slavia bronz, stříbro a také zlato v jedné z hlavních kategorií.

U19 a Al Abtal. Skalpy TOP klubů a komentář šéftrenéra

20. 6. 2024
Slávistický výběr do devatenácti let absolvoval uplynulou sezonu střetnutí se špičkou evropského fotbalu v rámci projektu Al Abtal. Slávisti porazili mimo jiné Juventus a Sporting Portugal. Do utkání nastupovali sešívaní v různých týmových složeních a pod jinými realizačními týmy.

Slavia a eToro prodloužily smlouvu o generálním partnerství

19. 6. 2024
SK Slavia Praha a obchodní a investiční platforma eToro prodloužily smlouvu o generálním partnerství. Logo eTora tak zůstane na našich dresech i v nadcházející sezoně.

Další články