Slávisty doplní ve virtuálním derby Alex Král | SK Slavia Praha
Více

Slávisty doplní ve virtuálním derby Alex Král

Sešívané řady doplní při vyvrcholení virtuálního derby Alex Král.

Lukáše Provoda a Petara Musu doplní ve vyvrcholení virtuálního derby při turnaji ve FIFA 20 Alex Král.

Akce, kterou v přímém přenosu odvysílá 10. května ČT Sport, se už bývalá opora sešívaných dle svých slov nemůže dočkat. „Na to, že si opět obléknu slávistický dres se těším hodně, protože mi klub dal hodně. Kdykoliv je možnost tak se rád zapojím do jakékoliv akce, při které můžu sešívaný dres obléknout. Je to navíc skvělý projekt! Každý takový je v aktuální době extrémně důležitý. Lidi to může trošku rozptýlit od problémů, které nyní zažívají. Ne každý má teď to štěstí, že je zdravý, nebo že se mu daří. Proto jsem rád, že se do projektu můžu zapojit i já,“ vyhlíží akci defenzivní univerzál.

Mezi jim nejčastěji hrané hry FIFA nepatří, pevně ale věří, že spoluhráčům pomůže. „Upřímně FIFU nehraju skoro vůbec. Hrál jsem ji více před pár lety. Pevně ale věřím, že ve mně něco zůstalo a všechno jsem nezapomněl. Jsem především rád, že se zapojím do charitativního projektu, uvidím se s bývalými spoluhráči i protihráči. Věřím, že to bude fajn a už se na to moc těším.“

Ruská liga podobně jako ta česká a většina evropských lig je pozastavena. V tréninku však Alex Král nezahálí. „Karanténu trávím v České republice, protože jsem dostal od Spartaku měsíc volno a trávím ji samozřejmě tréninkem, protože ještě není úplně znám osud ligy. Nevíme, jestli se bude rušit, nebo obnovovat. Je potřeba se neustále udržovat, proto trénuji každý den, někdy i dvoufázově. Jinak hraju na Playstationu. Není to nic speciálního. Každý den trénink a odpočinek doma.“

Aktuálně

Lístky na zápas s Olomoucí jsou vyprodané

21. 4. 2024
Vstupenky na poslední domácí zápas základní části FORTUNA:LIGY proti Olomouci jsou vyprodány. Slavii bude povzbuzovat plná Fortuna Arena!

Totální podcast s Olivií Lukášovou a Gabrielou Šlajsovou

20. 4. 2024
Olivie stráží tři tyče, Gabriela brání i tvoří hru a se spoluhráčkami míří k obhajobě „doublu“. Kromě výkonů na hřišti se zajímají také o popularizaci žen ve sportu. Co říkají na kampaň #LetUsCook a v jakém stavu je český ženský fotbal? To a ještě mnohem víc se dozvíte v novém Totálním podcastu.

ONLINE: Od 14:00 úvod nadstavby proti Liberci

20. 4. 2024
Slávistky hrají od 14:00 v Horních Měcholupech úvodní zápas nadstavbové části 1. ligy žen proti Slovanu Liberec. Utkání můžete sledovat v přímém přenosu.

Další články