Za Slavii nastoupí ve virtuálním derby herec Vojta Kotek! | SK Slavia Praha
Více

Za Slavii nastoupí ve virtuálním derby herec Vojta Kotek!

Slávisty doplní při vyvrcholení virtuálního derby v rámci #derbypomaha herec Vojtěch Kotek.

Slávistickou soupisku pro virtuální derby, kterou zatím tvoří Lukáš Provod, Petar Musa a bývalá opora sešívaných Alex Král, doplní ze zástupců české kulturní scény Vojta Kotek.

Herec, režisér, dabér, moderátor a hudebník Vojta Kotek se k týmu připojí jakožto dlouholetý, věrný slávista a častý návštěvník Edenu!

Vyvrcholení virtuálního derby v rámci charitativní akce #derbypomaha, který v přímém přenosu přenosu odvysílá 10. května ČT, bude spočívat ve FIFA turnaji mezi zástupci dvou pražských „S“.

Vstupenky

Podpořte dobrou věc v této náročné době a přispějte také koupí vstupenky!

Aktuálně

Lístky na zápas s Olomoucí jsou vyprodané

21. 4. 2024
Vstupenky na poslední domácí zápas základní části FORTUNA:LIGY proti Olomouci jsou vyprodány. Slavii bude povzbuzovat plná Fortuna Arena!

Totální podcast s Olivií Lukášovou a Gabrielou Šlajsovou

20. 4. 2024
Olivie stráží tři tyče, Gabriela brání i tvoří hru a se spoluhráčkami míří k obhajobě „doublu“. Kromě výkonů na hřišti se zajímají také o popularizaci žen ve sportu. Co říkají na kampaň #LetUsCook a v jakém stavu je český ženský fotbal? To a ještě mnohem víc se dozvíte v novém Totálním podcastu.

ONLINE: Od 14:00 úvod nadstavby proti Liberci

20. 4. 2024
Slávistky hrají od 14:00 v Horních Měcholupech úvodní zápas nadstavbové části 1. ligy žen proti Slovanu Liberec. Utkání můžete sledovat v přímém přenosu.

Další články