ONLINE: od 18:00 proti Zlínu | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: od 18:00 proti Zlínu

Slavia se v rámci dohrávky 12. kola FORTUNA:LIGY představí na hřišti Zlínu.

Trenér Jindřich Trpišovský udělal v základní sestavě dvě změny oproti víkendovému utkání v Karviné. V bráně začne Ondřej Kolář. Na pravé obraně místo Lukáše Masopusta nastoupí Alexander Bah, zbytek obranné čtveřice tvoří Ondřej Kúdela, David Hovorka a Jan Bořil. Defenzivní záložníci budou stejně jako minule Tomáš Holeš s Lukášem Provodem. V útočném záložním triu startuje Abadallah Sima, Nicolae Stanciu a Peter Olayinka, který nahradí Oscara Dorleyho. V útoku tradičně nastupuje Jan Kuchta.

Ze zdravotních důvodů nebudou pro utkání k dispozici Petr Ševčík, Stanislav Tecl, Mick van Buren, Júsuf Hilál, David Zima a Lukáš Masopust, který si přivodil lehké zranění v zápase proti Karviné.

V přímém přenosu zápas odvysílá stanice O2 TV Sport, studio začíná v 17:40.

Sestava: Kolář – Bah, Kúdela, Hovorka, Bořil – Holeš, Provod, Sima, Stanciu, Olayinka – Kuchta
Lavička: Kovář, Oscar, Hromada, Traoré, Kačaraba, Lingr, Musa

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Dorostenci přehráli Baník, žáci přivítali v Edenu Slovan Bratislava

5. 12. 2023
Těžká utkání odehráli mladší dorostenci proti Baníku Ostrava a přehráli svého soupeře 3:2 a 3:1. Starší žáci hráli v mrazivých podmínkách proti Slovanu Bratislava. Tradičního mezinárodního Lech Cupu se zúčastnili i kluci z U12. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Registrace na SLAVIA KEMPY spuštěna

5. 12. 2023
Registrace na mládežnické SLAVIA KEMPY byla spuštěna. Kromě klasických pětidenních letních kempů naleznete i nový, velikonoční kemp, nebo letní třídenní pouze pro brankáře.

MATCHDAY z vítězství U19 nad Juventusem

5. 12. 2023
Z vyhřátého Španělska přivezli slávisté do devatenácti let cenné vítězství nad italským velkoklubem. Tři body do tabulky turnaje Al Abtal si připsali sešívaní po výhře 4:1. Jak se vítězství rodilo i jak slávisté dva dny ve Španělsku strávili?

Další články