Ondřej Kolář utrpěl zlomeninu v oblasti čelní dutiny | SK Slavia Praha
Více

Ondřej Kolář utrpěl zlomeninu v oblasti čelní dutiny

Ondřej Kolář nedohrál čtvrteční odvetné utkání osmifinále Evropské ligy proti Rangers FC, slávistického brankáře vážně zranil Kemar Roofe.

Roofe za svůj zákrok obdržel v 61. minutě červenou kartu, slávisté zvítězili 2:0 a postoupili do čtvrtfinále.

Ondřej Kolář se v pátek po příletu do Prahy v Ústřední vojenské nemocnici podrobil kontrolnímu vyšetření. Bylo provedeno CT vyšetření hlavy, které potvrdilo zlomeninu v oblasti čelní dutiny vlevo. Po domluvě s odborníkem na čelistní a obličejovou chirurgii bylo v první etapě rozhodnuto o konzervativním postupu a zadána výroba ochranné kevlarové masky. 

Ondřej Kolář zůstává v domácím léčení, nezúčastní se nejbližšího zápasu a také následujícího reprezentačního srazu.

Aktuálně

Béčko si odvezlo z Velvar bezbrankovou remízu

13. 6. 2024
Slávistická rezerva na úvod play off ČFL o postup do 2. nejvyšší soutěže remizovala ve Velvarech 0:0. Odveta je na programu v sobotu 15. června od 10:15 na Xaverově.

Den pro zdraví seniorů v Edenu

13. 6. 2024
Eden se podruhé stane místem konání jedinečné akce zaměřené na podporu zdraví a aktivního života seniorů. SK Slavia Praha ve spolupráci se Senior fitnes z.s. připravuje na 19. června Den pro zdraví, který přinese pestrý program pro všechny účastníky.

Petr Ševčík donominován na EURO

12. 6. 2024
Petr Ševčík míří na svůj druhý evropský šampionát, ve středu odpoledne nahradil v nominaci zraněného Michala Sadílka. Gratulace a hodně štěstí, Šévo!

Další články