ONLINE: Od 19:30 doma proti Karviné | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 19:30 doma proti Karviné

Sešívaní hrají v rámci 32. kola FORTUNA:LIGY utkání na domácím hřišti proti Karviné.

Do zápasu s Karvinou nastoupí sešívaní s několika změnami oproti utkání s Olomoucí. Trenér Jindřich Trpišovský vyměnil celou obranu, ve které začnou Bah, Kačaraba, Deli a Bořil. V záloze nastoupí poprvé od návratu po zranění Abdallah Sima a Peter Olayinka. Zraněného Lukáše Provoda nahradí Petr Ševčík.

Ze zdravotních důvodů do zápasu nezasáhne ani David Hovorka. Svalové zranění nepustí do hry Lukáše Masopusta a Stanislava Tecla.

Utkání začíná v 19:30 a přímý přenos vysílá O2 TV Sport.

Sestava: Kolář – Bah, Kačaraba, Deli, Bořil – Holeš – Sima, Stanciu, Ševčík, Olayinka – Kuchta

Lavička: Stejskal, Zima, van Buren, Oscar, Beran, Traoré, Lingr

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Krásný zápas i atmosféra. Za start jsem rád

27. 9. 2023
Stanislav Tecl oblékl v pohárovém utkání v Kroměříži kapitánskou pásku a asistencí přispěl k dvougólové výhře sešívaných. Po utkání se setkal s novináři a odpovídal na otázky ohledně vlastní motivace i současné role v A-týmu.

Přístupu Kroměříže si velmi vážíme. Boluwatife roste

27. 9. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl hovořil po pohárové výhře v Kroměříži (2:0) o vlídném přivítání na Hané, vzrůstající formě Boluwatifeho Ogungbayie i aktuálním rozpoložení týmu.

Gól mi pomůže i do ligy. Babička byla poprvé na fotbale

27. 9. 2023
Třicet minut od Kroměříže se Mojmír Chytil narodil, návrat "domů" si zpříjemnil brankou, výhrou nad zdejší Hanáckou Slavií (2:0) a postupem do dalšího kola MOL Cupu. O všem vyprávěl v rozhovoru.

Další články