ONLINE: Od 19:30 doma proti Karviné | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 19:30 doma proti Karviné

Sešívaní hrají v rámci 32. kola FORTUNA:LIGY utkání na domácím hřišti proti Karviné.

Do zápasu s Karvinou nastoupí sešívaní s několika změnami oproti utkání s Olomoucí. Trenér Jindřich Trpišovský vyměnil celou obranu, ve které začnou Bah, Kačaraba, Deli a Bořil. V záloze nastoupí poprvé od návratu po zranění Abdallah Sima a Peter Olayinka. Zraněného Lukáše Provoda nahradí Petr Ševčík.

Ze zdravotních důvodů do zápasu nezasáhne ani David Hovorka. Svalové zranění nepustí do hry Lukáše Masopusta a Stanislava Tecla.

Utkání začíná v 19:30 a přímý přenos vysílá O2 TV Sport.

Sestava: Kolář – Bah, Kačaraba, Deli, Bořil – Holeš – Sima, Stanciu, Ševčík, Olayinka – Kuchta

Lavička: Stejskal, Zima, van Buren, Oscar, Beran, Traoré, Lingr

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Společně jsme uklidili okolí Edenu

22. 4. 2024
Dnešní datum, tedy 22. dubna, připadá každoročně na Den Země, při kterém si celý svět připomíná, jak důležité je starat se o životní prostředí a svět kolem nás. Ve Slavii tento přístup sdílíme nejen v měsíci dubnu, ve kterém věnujeme pozornost projektům z environmentální oblasti, ale po celý rok.

Výhra s Libercem na úvod nadstavby

22. 4. 2024
Fotbalistky Slavie zvládly otočit nepříznivý průběh zápasu a v úvodním utkání nadstavby porazily na domácí půdě Slovan Liberec 4:2. Střelecky se prosadila Franny Černá, Gabriela Šlajsová, Tereza Krejčiříková a Tereza Szewieczková.

U15 vyhrála Turnaj národů v Ostravě

22. 4. 2024
Žáci v Ostravě nepoznali chuť porážky, a i díky zvládnutým pokutovým kopům se probojovali až do finále. V něm porazili Herthu Berlín. Nejlepším střelcem turnaje se stal se čtyřmi góly Matouš Srb.

Další články