TOTÁLN! HATTRICK. Všechny díly na Slavia TV | SK Slavia Praha
Více

TOTÁLN! HATTRICK. Všechny díly na Slavia TV

Prožijte nezapomenutelný ročník 2020/21 ještě jednou! Pětidílný seriál TOTÁLN! HATTRICK má za sebou všech pět epizod. Připomeňte si je v článku.

Třetí mistrovský titul v řadě. Prvenství v domácím poháru. Bolest z vyřazení z kvalifikace o Ligy mistrů a následná spanilá jízda mezi osm nejlepších klubů Evropské ligy. To vše ve zvláštní době pandemie, bez možnosti sdílet radost i smutek s fanoušky na tribunách...

To a mnohem více přináší seriál Slavia TV TOTÁLN! HATTRICK, volné pokračování TOTÁLN! SEZONY, která vzala diváky za oponu ročníku 2018/19. Seriálem opět svým hlasem provází herec Divadla na Vinohradech Marek Holý.

PRVNÍ DÍL

V úvodu sezony zažili slávisté těžké období, kdy byli krůček od Ligy mistrů, ale v Dánsku proti Midtjyllandu nakonec hořce vypadli a museli se smířit s Evropskou ligou. V té hned na začátku zamířili do Izraele, kde schytali další tvrdý direkt od Hapoelu Beerševa. Naději na postup získali slávisté v Edenu proti Bayeru Leverkusen, zápasem s německým velikánem rozhodl za cenu vlastního sebeobětování Peter Olayinka.

DRUHÝ DÍL

Po výhře ve druhém utkání Evropské ligy s Leverkusenem v Edenu čekal sešívané dvojzápas s Nice. V domácím prostředí poprvé figuroval senegalský fantom Abdallah Sima v základní sestavě a Jindřichu Trpišovskému se odvděčil gólem. Stejně jasně začala zářit i hvězda Jana Kuchty... Nahlédněte za oponu nejen zápasů s Nice, ale také souboje tří útočníků o místo v základní sestavě a přestupu Alexandera Baha do Slavie.

TŘETÍ DÍL

Během tří týdnů na přelomu února a března roku 2021 slávisté dvakrát cestovali na Britské ostrovy. Dvakrát neinkasovali ani branku, do Edenu přivezli dva nesmírně cenné postupy v Evropské lize. Nálada, která v týmu Jindřicha Trpišovského zavládla po vyřazení Leicesteru a po skalpu Rangers, přesto neměla moc společného... Nahlédněte spolu s námi za oponu obou dvouzápasů, fazony Nicolae Stancia i vážných zranění Ondřeje Koláře s Davidem Hovorkou.

Vzhledem k probíhajícímu šetření orgánů činných v trestním řízení ve Skotsku, v České republice a řízení před mezinárodní sportovní arbitráží CAS v části věnované odvetnému duelu s Rangers nehovoří obránce Ondřej Kúdela.

ČTVRTÝ DÍL

Nezapomenutelná sezona vrcholí a slávisté znovu míří do Anglie, po čtrnácti letech znovu do Londýna na Emirates Stadium. Za hrdinu prvního čtvrtfinále Evropské ligy proti Arsenalu je Tomáš Holeš, který v nastaveném čas vystřelí nadějnou remízu 1:1. Rozhoduje se v Edenu, kde ale slávistům dochází síly a inkasují čtyři branky. Na výmluvy ani odpočinek ale není čas, zápasy jdou jeden za druhým v obrovském tempu a je potřeba bojovat o domácí trofeje. Titul si sešívaní zajistí těsně před zápasem s Plzní, kterou po výkonu hodného mistra přejedou 5:1.

V semifinále domácího poháru přijde největší zápas v Česku - 299. derby, které slávisté zvládnou a můžou se těšit na finálový souboj o pohár v Plzni. Obrovské množství zápasů se ale podepíše na nejlepším hráči ligy, Lukáš Provod se v Olomouci nešťastně zraní a čeká ho dlouhá rehabilitace. A bez Provoda to ve finále dlouho nejde podle plánu... Nakonec ale všechno dobře dopadne a sešívaní slaví prestižní double!

PÁTÝ DÍL

Posledním soupeřem slávistů v ročníku 2020/21 jsou České Budějovice. Červenobílí mají jistý mistrovský hattrick, navrch ovládli domácí MOL Cup. V ambiciózním plánu Jindřicha Trpišovského a jeho trenérských kolegů ale stále zůstávají dva úkoly. Učinit z Jana Kuchty nejlepšího ligového střelce a projít sezonou české nejvyšší soutěže bez jediné porážky...

V závěrečném pátém dílu seriálu TOTÁLN! HATTRICK se podíváme za oponu posledního utkání nezapomenutelné sezony, na oslavy třetího titulu v řadě i divokou jízdu mistrovským autobusem. Uvidíte medailonek Zdeňka Houšteckého, nejdiskutovanější osoby trenérského týmu Jindřicha Trpišovského. A klíčové osobnosti promluví o kouzlu kabiny Slavie, v mnoha ohledech extrémně náročném ročníku i neutuchající touze dál vítězit.

TRAILER K SERIÁLU SLAVIA TV TOTÁLN! HATTRICK 

Aktuálně

Slavia je v TOP HOTELu Praha jako doma

29. 5. 2024
SK Slavia Praha využívá služeb wellnessu v TOP HOTELu Praha. Pravidelné návštěvy týmu dorostenek jsou nedílnou součástí relaxačního programu.

Nové permanentky v prodeji od 10. června

29. 5. 2024
Prodej permanentních vstupenek na novou sezonu startuje online 10. června 2024. Přečtěte si kompletní informace k prodeji a další užitečné informace pro držitele permanentních vstupenek v sezoně 2024/2025 v podrobném článku.

Osm slávistů v české nominaci na EURO

28. 5. 2024
Trenér Ivan Hašek v úterý nominoval osm slávistů na EURO 2024 v Německu. Před zahájením šampionátu se reprezentace utká ve dvou přípravných duelech s Maltou a Severní Makedonií, do turnaje vstoupí 18. června soubojem s Portugalci.

Další články