ONLINE: Od 15:00 proti Slovácku | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 15:00 proti Slovácku

Sešívaní hrají 21. kolo FORTUNA:LIGY v Uherském Hradišti proti Slovácku. Jakou sestavu vybral trenér Jindřich Trpišovský?

Trenérský tým udělal oproti středečnímu derby v sestavě dvě změny. Na levém kraji obrany nastoupí místo Srdjana Plavšiće poprvé nová posila David Jurásek. Místo Tarase Kačaraby začíná na stoperu Tomáš Holeš. Na hrotu operuje Stanislav Tecl. Na lavičce je připravena také druhá posila z Mladé Boleslavi, útočník Daniel Fila.

Kvůli zranění chybí Jan Bořil, Lukáš Masopust a Srdjan Plavšić, Taras Kačaraba a Oscar Dorley stojí kvůli karetnímu trestu. K zápasu ještě nejsou připraveni Ondřej Kúdela, David Hovorka a Lukáš Provod.

Sestava: Mandous – Bah, Ousou, Holeš, Jurásek – Hromada, Ševčík - Schranz, Lingr, Olayinka - Tecl
Lavička: Kolář, Talovjerov, Fila, Sor, Madsen, Krmenčík, Traoré

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Slávistická hvězda jako šuriken proti rakovině

24. 2. 2024
Pro únor, měsíc věnovaný boji proti rakovině, vznikl další design pro projekt Kapitánské pásky. Na starost si ho vzal Michal Cimala, který nám ve svém ateliéru v nedalekých Nuslích vyprávěl nejen, jak návrh vznikl.

Hráči na hostování: Horský ve formě i probuzený Ewerton

24. 2. 2024
Jak se v uplynulém týdnu dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Nedělní oběd ve fanzóně a pak fotbal!

24. 2. 2024
Jestli patříte mezi ty, kteří mají lístek nebo permanentku na nedělní zápas s Pardubicemi, nudit se před začátkem zápasu určitě nebudete! Bude pro vás přichystána fanzóna s občerstvením se širokým sortimentem dobrot a atrakce o ceny nebo jen tak pro zábavu. Přijďte vyzkoušet novou autodráhu anebo si zasoutěžit s Lovcem světel.

Další články