Hrajte s námi na CZC.cz Slavia Cupu | SK Slavia Praha
Více

Hrajte s námi na CZC.cz Slavia Cupu

Slavia esports ve spolupráci s CZC.cz pořádá turnaj ve FIFA 22. Zahrají si všichni slávisti, od mládeže až po profesionální hráče!

Přihlaste se na CZC.cz Slavia Cup a zahrajte si FIFU o hodnotné ceny včetně podepsaných slávistických suvenýrů a herního vybavení od CZC Gaming. Přihlásit se mohou všichni permanektáři ve formuláři zde.

Naplánované jsou čtyři turnaje a následné grand finále přímo v gaming roomu Edenu. Do dvou komunitních turnajů se může přihlásit každý. Odehraje se i turnaj pro slávistickou mládež a permanentkáře. Přenosy z turnaje můžete sledovat na našem Twitch kanále.

Turnaj permanentkářů se bude hrát na Playstationu 4 ve formátu B01 single elimination (na jeden zápas, po prohře v turnaji končíte) v módu klubů. V komunitním turnaji se bude hrát v režimu Ultimate Team na Playstationu 5 a dle umístění odnášíte body pro kvalifikaci do finálové osmičky, ve které budou čekat i slávističtí hráči Kubajz a Kobby.

Ve finále komunitního turnaje se bude hrát o 15 000 Kč! V turnajích permanentkářů můžete vyhrát věcné slávistické ceny i herní vybavení od našich partnerů CZC.cz a Samsung Odyssey.

Aktuálně

O návratu van Burena, čepici dolů i norské posile

29. 1. 2023
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po výhře nad Jabloncem v prvním kole jarní části FORTUNA:LIGY o zlepšeném výkonu v druhé půli, návratu Micka van Burena, smeknutí čepice před Davidem Juráskem, formě Matěje Juráska, nové posile Christosi Zafeirisovi i možném nasazení Igoha Ogbua a Petra Hronka.

Fanoušci? Měl jsem husí kůži, přivítání bylo fantastické

29. 1. 2023
Mick van Buren se se začátkem jara vrátil z hostování zpět do Slavie. Do hry proti Jablonci naskočil v průběhu druhé půle a během šesti minut se postaral o gól a asistenci, čímž výrazně přispěl k výhře 5:1.

Výhra s Jabloncem, posun na první místo v tabulce

29. 1. 2023
Jarní start ligového fotbalu, návrat gólového Micka van Burena a efektivita v druhé půli přinesla slávistům po výhře 5:1 nad Jabloncem první místo v tabulce. Hned dvakrát skóroval Matěj Jurásek.

Další články