Hrajte s námi na CZC.cz Slavia Cupu | SK Slavia Praha
Více

Hrajte s námi na CZC.cz Slavia Cupu

Slavia esports ve spolupráci s CZC.cz pořádá turnaj ve FIFA 22. Zahrají si všichni slávisti, od mládeže až po profesionální hráče!

Přihlaste se na CZC.cz Slavia Cup a zahrajte si FIFU o hodnotné ceny včetně podepsaných slávistických suvenýrů a herního vybavení od CZC Gaming. Přihlásit se mohou všichni permanektáři ve formuláři zde.

Naplánované jsou čtyři turnaje a následné grand finále přímo v gaming roomu Edenu. Do dvou komunitních turnajů se může přihlásit každý. Odehraje se i turnaj pro slávistickou mládež a permanentkáře. Přenosy z turnaje můžete sledovat na našem Twitch kanále.

Turnaj permanentkářů se bude hrát na Playstationu 4 ve formátu B01 single elimination (na jeden zápas, po prohře v turnaji končíte) v módu klubů. V komunitním turnaji se bude hrát v režimu Ultimate Team na Playstationu 5 a dle umístění odnášíte body pro kvalifikaci do finálové osmičky, ve které budou čekat i slávističtí hráči Kubajz a Kobby.

Ve finále komunitního turnaje se bude hrát o 15 000 Kč! V turnajích permanentkářů můžete vyhrát věcné slávistické ceny i herní vybavení od našich partnerů CZC.cz a Samsung Odyssey.

Aktuálně

Slavia je v TOP HOTELu Praha jako doma

29. 5. 2024
SK Slavia Praha využívá služeb wellnessu v TOP HOTELu Praha. Pravidelné návštěvy týmu dorostenek jsou nedílnou součástí relaxačního programu.

Nové permanentky v prodeji od 10. června

29. 5. 2024
Prodej permanentních vstupenek na novou sezonu startuje online 10. června 2024. Přečtěte si kompletní informace k prodeji a další užitečné informace pro držitele permanentních vstupenek v sezoně 2024/2025 v podrobném článku.

Osm slávistů v české nominaci na EURO

28. 5. 2024
Trenér Ivan Hašek v úterý nominoval osm slávistů na EURO 2024 v Německu. Před zahájením šampionátu se reprezentace utká ve dvou přípravných duelech s Maltou a Severní Makedonií, do turnaje vstoupí 18. června soubojem s Portugalci.

Další články