ONLINE: Od 18:00 druhý přípravný zápas s Rapidem Bukurešť | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 18:00 druhý přípravný zápas s Rapidem Bukurešť

Slávisté od 18:00 hrají přípravný zápas na soustředění v Rakousku. V Oeppingu je čeká rumunský Rapid Bukurešť. Poprvé hrají Jurečka a Tiéhi.

Trenér Jindřich Trpišovský vybral pro utkání s devátým týmem uplynulé sezony rumunské ligy do základní sestavy dva nováčky. V útoku čeká premiéra reprezentačního útočníka Václava Jurečku. Po boku Tomáše Holeše a Ibrahima Traorého ve středu pole nastupuje Christ Tiéhi, jehož hostování s opcí z Liberce se finalizuje.

Složení stoperské dvojice zůstalo stejné jako v prvním přípravném utkání, bránit svatyni Ondřej Koláře budou Aiham Ousou a Eduardo Santos. Levou stranu mají na starosti Oscar s Ewertonem a napravo operují Douděra s Mosesem Usorem. Na lavičce je připravena čerstvá jedenáctka včetně nejnovější posily Matěje Valenty.

Přímý přenos můžete sledovat na našem YouTube kanále nebo níže. Pokud zápas nemůžete sledovat, nechte se zápasem provést Radiem Slavia.

Sestava: Kolář – Douděra, Ousou, Santos, Oscar – Holeš, Tiéhi – Usor, Traoré, Ewerton – Jurečka

Lavička: Kovář, Olayinka, Tecl, Sor, Ševčík, Hromada, Schranz, Valenta, Kačaraba, Jurásek D., Icha

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Přímý přenos

Aktuálně

Dorostenci zvládli utkání v Budějovicích, přípravky na turnajích v zahraničí

23. 4. 2024
U19 i U17 zvládly víkendová utkání v Českých Budějovicích. Přípravky vyrazily na turnaje do Německa a Polska. Skvělý B-tým porazil rezervu Dukly Praha vysoko 6:0. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Společně jsme uklidili okolí Edenu

22. 4. 2024
Dnešní datum, tedy 22. dubna, připadá každoročně na Den Země, při kterém si celý svět připomíná, jak důležité je starat se o životní prostředí a svět kolem nás. Ve Slavii tento přístup sdílíme nejen v měsíci dubnu, ve kterém věnujeme pozornost projektům z environmentální oblasti, ale po celý rok.

Výhra s Libercem na úvod nadstavby

22. 4. 2024
Fotbalistky Slavie zvládly otočit nepříznivý průběh zápasu a v úvodním utkání nadstavby porazily na domácí půdě Slovan Liberec 4:2. Střelecky se prosadila Franny Černá, Gabriela Šlajsová, Tereza Krejčiříková a Tereza Szewieczková.

Další články