B-tým: V sobotu od 17:00 venku proti Táborsku | SK Slavia Praha
Více

B-tým: V sobotu od 17:00 venku proti Táborsku

Slávsitický B-tým v sobotu čeká druhé kolo Fortuna Národní Ligy. Od 17:00 se představí na hřišti Táborska, kam můžete slávisty přijet podpořit!

Zápas Táborsko - Slavia B se odehraje na stadionu v Kvapilově ulici (Kvapilova 3075, 390 03 Tábor). Táborsko loňskou sezonu F:NL zakončilo na osmém místě, v prvním kole nového ročníku remizovalo 1:1 na hřišti Příbrami.

Na stadionu bude otevřen sektor pro hostující fanoušky, ale fanoušci Slavie si můžou koupit vstupenky i do jiných sektorů. Jednotná cena vstupu je 80,- Kč, děti do 140 cm mají vstup zdarma. Na zápase bude zajištěno občerstvení. Dorazte podpořit mladé slávisty na cestě za prvními druholigovými body!

Jediné parkoviště se rekonstruuje, proto fanouškům doporučujeme zaparkovat v okolních ulicích.

Aktuálně

Vstupenky pro fanoušky do Liberce v prodeji

23. 7. 2024
V sobotu 2. srpna od 17:30 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

AKTUALIZOVÁNO: Slavia změří ve 3. předkole UCL síly s Unionem SG

23. 7. 2024
Slávisté na cestě do Ligy mistrů vyzvou belgického vicemistra Royale Union Saint-Gilloise. Úvodní utkání se odehraje v Edenu ve středu 7. srpna, odveta je na programu 13. srpna v Bruselu. Přesný čas výkopu i informace o vstupenkách zveřejníme co nejdříve.

Přípravný duel proti MFK Rožumberok

23. 7. 2024
Fotbalistky Slavie čeká druhé přípravné utkání, kdy v domácím prostředí Horních Měcholup přivítají slovenské vícemistryně MFK Ružomberok. Výkop zápasu je od 14 hodin.

Další články