B-tým: V sobotu od 17:00 venku proti Táborsku | SK Slavia Praha
Více

B-tým: V sobotu od 17:00 venku proti Táborsku

Slávsitický B-tým v sobotu čeká druhé kolo Fortuna Národní Ligy. Od 17:00 se představí na hřišti Táborska, kam můžete slávisty přijet podpořit!

Zápas Táborsko - Slavia B se odehraje na stadionu v Kvapilově ulici (Kvapilova 3075, 390 03 Tábor). Táborsko loňskou sezonu F:NL zakončilo na osmém místě, v prvním kole nového ročníku remizovalo 1:1 na hřišti Příbrami.

Na stadionu bude otevřen sektor pro hostující fanoušky, ale fanoušci Slavie si můžou koupit vstupenky i do jiných sektorů. Jednotná cena vstupu je 80,- Kč, děti do 140 cm mají vstup zdarma. Na zápase bude zajištěno občerstvení. Dorazte podpořit mladé slávisty na cestě za prvními druholigovými body!

Jediné parkoviště se rekonstruuje, proto fanouškům doporučujeme zaparkovat v okolních ulicích.

Aktuálně

Béčko si odvezlo z Velvar bezbrankovou remízu

13. 6. 2024
Slávistická rezerva na úvod play off ČFL o postup do 2. nejvyšší soutěže remizovala ve Velvarech 0:0. Odveta je na programu v sobotu 15. června od 10:15 na Xaverově.

Den pro zdraví seniorů v Edenu

13. 6. 2024
Eden se podruhé stane místem konání jedinečné akce zaměřené na podporu zdraví a aktivního života seniorů. SK Slavia Praha ve spolupráci se Senior fitnes z.s. připravuje na 19. června Den pro zdraví, který přinese pestrý program pro všechny účastníky.

Petr Ševčík donominován na EURO

12. 6. 2024
Petr Ševčík míří na svůj druhý evropský šampionát, ve středu odpoledne nahradil v nominaci zraněného Michala Sadílka. Gratulace a hodně štěstí, Šévo!

Další články