Ivanův gól? Jen jsem běhal po hřišti, krása | SK Slavia Praha
Více

Ivanův gól? Jen jsem běhal po hřišti, krása

V prvním poločase zneškodnil stoprocentní šanci Iviho Lópeze a dal svým spoluhráčům šanci na geniální obrat. Jak prožíval prodloužení i celý zápas prozradil Aleš Mandous.

Dokázali jste to, postupujete, jak vám je po těle?
„Je to obrovská úleva, štěstí. Jsme všichni rádi, že jsme to dokázali. Je to o to krásnější, že gól padl v poslední minutě prodloužení.“

Co jste dělal, když do sítě v posledních vteřinách zapadla hlavička Ivana Schranze?
„Běžel jsem po stadionu za klukama, byl jsem šťastný, v euforii. Byly to krásné emoce, na to se nezapomíná.“

Jak jste pyšný na proměnu týmu oproti prvnímu zápasu? Ukázali jste srdce, obrovskou bojovnost, hnali vás neuvěřitelní fanoušci.
„Bylo to úplně něco jiného, pod nohama nám hořela tráva. Takhle to mělo vypadat i v Polsku, ale poučili jsme, dneska to byl úplně jiný obrázek. Kluci to neskutečně oddřeli, postupujeme, krása!“

Postup se zrodil i díky vašemu zákroku, v prvním poločase jste skvěle vychytal Lópeze. Jak těžký to byl zápas a jak jste ho prožíval?
„Bylo to složité, šance měli jen ze začátku utkání. Bylo to ošemetné, létalo tam hodně nakopávaných míčů, které propadávaly. Obrana se s tím ale skvěle poprala a udrželi jsme nulu, zaslouženě postupujeme.“

Byl to zatím nejlepší zápas, u kterého jste byl?
„Určitě nejemocionálnější. Jsme šťastní, teď si půjdeme zařvat a už se zase musíme soustředit na ligu, jedeme dál.“


Aktuálně

110 let Josefa Bicana. Křest i Chodník slávy

25. 9. 2023
Významná byla neděle, hrálo se 308. derby, slavnostní je i pondělí. 25. září by Josef Bican, nejlepší kanonýr historie fotbalu, oslavil 110. narozeniny.

Nový HALFTIME v den narození Josefa Bicana

25. 9. 2023
Dvanácté číslo slávistického magazínu HALFTIME je tady. Věnováno jest Josefu Bicanovi. Z úcty, symboliky, 25. září by oslavil 110. narozeniny. Prostřednictvím exkluzivní zpovědi i návštěvy u něj doma proniknete do světa Igoha Ogbua! A těšit se můžete na řadu dalších exkluzivních materiálů.

Odstartovala druhá fáze předprodeje na Tiraspol

25. 9. 2023
Vstupenky na první domácí zápas Slavie v základní skupině Evropské ligy proti Sheriffu Tiraspol se začaly od pondělí 25. 9. 14:00 prodávat v předprodeji pro permanentkáře a členy OP/FK. Pokud lístky zbydou, do volného prodeje půjdou ve středu 27. září.

Další články