Ivanův gól? Jen jsem běhal po hřišti, krása | SK Slavia Praha
Více

Ivanův gól? Jen jsem běhal po hřišti, krása

V prvním poločase zneškodnil stoprocentní šanci Iviho Lópeze a dal svým spoluhráčům šanci na geniální obrat. Jak prožíval prodloužení i celý zápas prozradil Aleš Mandous.

Dokázali jste to, postupujete, jak vám je po těle?
„Je to obrovská úleva, štěstí. Jsme všichni rádi, že jsme to dokázali. Je to o to krásnější, že gól padl v poslední minutě prodloužení.“

Co jste dělal, když do sítě v posledních vteřinách zapadla hlavička Ivana Schranze?
„Běžel jsem po stadionu za klukama, byl jsem šťastný, v euforii. Byly to krásné emoce, na to se nezapomíná.“

Jak jste pyšný na proměnu týmu oproti prvnímu zápasu? Ukázali jste srdce, obrovskou bojovnost, hnali vás neuvěřitelní fanoušci.
„Bylo to úplně něco jiného, pod nohama nám hořela tráva. Takhle to mělo vypadat i v Polsku, ale poučili jsme, dneska to byl úplně jiný obrázek. Kluci to neskutečně oddřeli, postupujeme, krása!“

Postup se zrodil i díky vašemu zákroku, v prvním poločase jste skvěle vychytal Lópeze. Jak těžký to byl zápas a jak jste ho prožíval?
„Bylo to složité, šance měli jen ze začátku utkání. Bylo to ošemetné, létalo tam hodně nakopávaných míčů, které propadávaly. Obrana se s tím ale skvěle poprala a udrželi jsme nulu, zaslouženě postupujeme.“

Byl to zatím nejlepší zápas, u kterého jste byl?
„Určitě nejemocionálnější. Jsme šťastní, teď si půjdeme zařvat a už se zase musíme soustředit na ligu, jedeme dál.“


Aktuálně

PREVIEW: Trpišovský a Zmrzlý před Pardubicemi

22. 2. 2024
Po dvou týdnech a dvou výjezdech čeká slávisty další domácí zápas, do Fortuna Areny přijedou Pardubice. Před zápasem promluvili trenér Jindřich Trpišovský, na dotazy fanoušků odpovídal Ondřej Zmrzlý.

Adam Toula přestupuje do Viktorie Žižkov

21. 2. 2024
Dvaadvacetiletý útočník Adam Toula odchází do Viktorie Žižkov. Mládežnický reprezentant do dvaceti let strávil poslední tři sezony na hostování ve Vlašimi, nyní míří ze Slavie na Žižkov.

Hvězdné přání pro Hynka, mistra šestek

21. 2. 2024
Hynek, „mistr šestek“, je klientem Domova pro osoby se zdravotním postižením Jeřabina v Počátkách. I přesto, že trpí vadou řeči, je to velký srandista, co si rád užívá dobré společnosti. Samozřejmě také fanoušek fotbalové Slavie. Spojili jsme pro něj jeho vášně a naplánovali společné odpoledne v Edenu.

Další články