Jan Sirotník prodloužil smlouvu se Slavií | SK Slavia Praha
Více

Jan Sirotník prodloužil smlouvu se Slavií

Dvacetiletý brankář Jan Sirotník prodloužil v Edenu smlouvu do roku 2025. Odchovanec Slavie v loňské sezoně pomohl výraznou měrou rezervě k postupu do FORTUNA:NÁRODNÍ ligy.

„Prodloužení smlouvy pro mě znamená, že lidi ve Slavii ve mě věří, že já sám něco umím. Moc jim za to děkuju a budu se snažit všem odvděčit,“ říká Jan Sirotník.

Jan Sirotník začínal s fotbalem v Králově Dvoře, už v sedmi letech se ale přesunul do Slavie, ve které prošel všemi věkovými kategoriemi. Na svém kontě má také čtyři starty za mládežnické výběry České republiky. V sezoně 2018/19 získal mistrovský titul s týmem U19, následně se přesunul do sešívaného B-týmu.

Za ten během tří let nastoupil do třiadvaceti ligových utkání a pomohl mu vybojovat postup do FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Na evropské scéně si zachytal v juniorské Lze mistrů na hřišti Interu Milán.

Dvacetiletý brankář je dlouhodobě zapsaný na B-list Slavie pro evropské poháry, v A-týmu pak plní pozici třetího gólmana.

Aktuálně

Slávistická hvězda jako šuriken proti rakovině

24. 2. 2024
Pro únor, měsíc věnovaný boji proti rakovině, vznikl další design pro projekt Kapitánské pásky. Na starost si ho vzal Michal Cimala, který nám ve svém ateliéru v nedalekých Nuslích vyprávěl nejen, jak návrh vznikl.

Hráči na hostování: Horský ve formě i probuzený Ewerton

24. 2. 2024
Jak se v uplynulém týdnu dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Nedělní oběd ve fanzóně a pak fotbal!

24. 2. 2024
Jestli patříte mezi ty, kteří mají lístek nebo permanentku na nedělní zápas s Pardubicemi, nudit se před začátkem zápasu určitě nebudete! Bude pro vás přichystána fanzóna s občerstvením se širokým sortimentem dobrot a atrakce o ceny nebo jen tak pro zábavu. Přijďte vyzkoušet novou autodráhu anebo si zasoutěžit s Lovcem světel.

Další články