ONLINE: Od 19:00 venku proti Slovácku | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 19:00 venku proti Slovácku

Sešívaní hrají v neděli od 19:00 venku v Uherském Hradišti proti Slovácku v rámci sedmého ligového kola. Jakou sestavu vybral pro zápas trenérský tým?

Hlavní trenér Jindřich Trpišovský udělal oproti středečnímu utkání s Teplicemi tři změny. Místo Ivana Schranze, který se posunul na křídlo, hraje na pravé obraně Lukáš Masopust. Ofenzivní trojici v záloze tvoří vedle Schranze Lukáš Provod a Peter Olayinka, kteří nahradili Mosese Usora, Ondřeje Lingra a Matěje Juráska.

Zdravotní problémy do hry nepustí Jana Bořila, Davida Hovorku, Yiru Sora, Oscara a Václava Jurečku.

Sestava: Mandous – Masopust, Santos, Kačaraba, Jurásek D. – Ševčík, Holeš – Schranz, Provod, Olayinka – Tecl
Lavička: Kolář, Ousou, Tiéhi, Usor, Douděra, Ewerton, Hromada, Traoré, Lingr, Jurásek M.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

O kontrole zápasu, Chytilovi i nové posile

6. 12. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl mluvil po výhře v MOL Cupu na hřišti Hradce Králové o dobrých výkonech obou celků, hře Mojmíra Chytila, střídáních, pozici Christose Zafeirise i nejnovější posile Mohamedu Ihattarenovi.

Gól? Šťastný. Jdeme dál. To je jediné, na čem záleží

6. 12. 2023
Nekonečný bezbrankový stav ukončil v Hradci Králové hlavičkující Conrad Wallem. Pro #SlaviaTV popsal postupovou trefu z prodloužení, dojmy z Malšovické arény a poděkoval fanouškům, kteří vyrazili tým na osmifinále MOL Cupu podpořit.

Stupňovali jsme tlak. Teď jen vyhrát zbývající zápasy

6. 12. 2023
Mojmír Chytil hovořil s novináři po postupu do čtvrtfinále domácího poháru o průběhu mrazivé bitvy v Hradci, vlastních neproměněných šancích, okamžiku vítězného gólu i nové posile z Nizozemska.

Další články