ONLINE: Od 19:00 venku proti Slovácku | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 19:00 venku proti Slovácku

Sešívaní hrají v neděli od 19:00 venku v Uherském Hradišti proti Slovácku v rámci sedmého ligového kola. Jakou sestavu vybral pro zápas trenérský tým?

Hlavní trenér Jindřich Trpišovský udělal oproti středečnímu utkání s Teplicemi tři změny. Místo Ivana Schranze, který se posunul na křídlo, hraje na pravé obraně Lukáš Masopust. Ofenzivní trojici v záloze tvoří vedle Schranze Lukáš Provod a Peter Olayinka, kteří nahradili Mosese Usora, Ondřeje Lingra a Matěje Juráska.

Zdravotní problémy do hry nepustí Jana Bořila, Davida Hovorku, Yiru Sora, Oscara a Václava Jurečku.

Sestava: Mandous – Masopust, Santos, Kačaraba, Jurásek D. – Ševčík, Holeš – Schranz, Provod, Olayinka – Tecl
Lavička: Kolář, Ousou, Tiéhi, Usor, Douděra, Ewerton, Hromada, Traoré, Lingr, Jurásek M.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Zlato, stříbro i bronz. Slavia získala tři České ceny za PR

21. 6. 2024
Devatenáctý ročník prestižní oborové soutěže LEMUR – Česká cena za PR přinesl velký úspěch i pro naše klubové barvy. Za komunikační projekt „Nejlepší vlastňák aneb přátelák, který obletěl svět“ získala Slavia bronz, stříbro a také zlato v jedné z hlavních kategorií.

U19 a Al Abtal. Skalpy TOP klubů a komentář šéftrenéra

20. 6. 2024
Slávistický výběr do devatenácti let absolvoval uplynulou sezonu střetnutí se špičkou evropského fotbalu v rámci projektu Al Abtal. Slávisti porazili mimo jiné Juventus a Sporting Portugal. Do utkání nastupovali sešívaní v různých týmových složeních a pod jinými realizačními týmy.

Slavia a eToro prodloužily smlouvu o generálním partnerství

19. 6. 2024
SK Slavia Praha a obchodní a investiční platforma eToro prodloužily smlouvu o generálním partnerství. Logo eTora tak zůstane na našich dresech i v nadcházející sezoně.

Další články