ONLINE: Od 19:00 venku proti Slovácku | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 19:00 venku proti Slovácku

Sešívaní hrají v neděli od 19:00 venku v Uherském Hradišti proti Slovácku v rámci sedmého ligového kola. Jakou sestavu vybral pro zápas trenérský tým?

Hlavní trenér Jindřich Trpišovský udělal oproti středečnímu utkání s Teplicemi tři změny. Místo Ivana Schranze, který se posunul na křídlo, hraje na pravé obraně Lukáš Masopust. Ofenzivní trojici v záloze tvoří vedle Schranze Lukáš Provod a Peter Olayinka, kteří nahradili Mosese Usora, Ondřeje Lingra a Matěje Juráska.

Zdravotní problémy do hry nepustí Jana Bořila, Davida Hovorku, Yiru Sora, Oscara a Václava Jurečku.

Sestava: Mandous – Masopust, Santos, Kačaraba, Jurásek D. – Ševčík, Holeš – Schranz, Provod, Olayinka – Tecl
Lavička: Kolář, Ousou, Tiéhi, Usor, Douděra, Ewerton, Hromada, Traoré, Lingr, Jurásek M.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Dorostenci přehráli Baník, žáci přivítali v Edenu Slovan Bratislava

5. 12. 2023
Těžká utkání odehráli mladší dorostenci proti Baníku Ostrava a přehráli svého soupeře 3:2 a 3:1. Starší žáci hráli v mrazivých podmínkách proti Slovanu Bratislava. Tradičního mezinárodního Lech Cupu se zúčastnili i kluci z U12. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Registrace na SLAVIA KEMPY spuštěna

5. 12. 2023
Registrace na mládežnické SLAVIA KEMPY byla spuštěna. Kromě klasických pětidenních letních kempů naleznete i nový, velikonoční kemp, nebo letní třídenní pouze pro brankáře.

MATCHDAY z vítězství U19 nad Juventusem

5. 12. 2023
Z vyhřátého Španělska přivezli slávisté do devatenácti let cenné vítězství nad italským velkoklubem. Tři body do tabulky turnaje Al Abtal si připsali sešívaní po výhře 4:1. Jak se vítězství rodilo i jak slávisté dva dny ve Španělsku strávili?

Další články