Od 19:00: Úvodní zápas Ligy mistryň | SK Slavia Praha
Více

Od 19:00: Úvodní zápas Ligy mistryň

Fotbalistky Slavie dnes vstoupí od 19:00 českého času do úvodního zápasu Ligy mistryň proti islandskému Valuru.

Trenér Karel Piták ve svojí premiéře na lavičce Ligy mistryň posílá do zápasu téměř stejnou sestavu jako do posledních ligových zápasů, kde naše fotbalistky neztratily ani bod.

Přímý přenos zápasu odvysílá pouze místní televize, proto sledujte klubové sociální sítě pro aktuální dění ze zápasu.

Branku slávistek bude bránit brankářská jednička Lukášová, obranu bude řidít zkušená dvojice Necidová s kapitánkou Bartovičovou. Na pravém kraji bude hrát Veselá, vlevo lenovoná Khýrová. Defenzivní úkoly dnes budou plnit Krejčiříková se Šurnovskou a doplňovat útok ze středu zálohy bude Szewieczková. O křídelní prostory se pro tento zápas postarají Černá se Šlajsovou a skvělou střeleckou formu v této sezóně se bude snažit potvrdit útočnice Kožárová.

Sestava: Lukášová, Necidová, Bartovičová, Khýrová, Šlajsová, Veselá, Černá, Šurnovská, Krejčiříková, Szewieczková, Kožárová

Lavička: Růžičková, Fuchsová, Sladká, Bendová, Tenkrátová, Divišová, Goretkiová, Abrahamsson, Keene

Aktuálně

Společně jsme uklidili okolí Edenu

22. 4. 2024
Dnešní datum, tedy 22. dubna, připadá každoročně na Den Země, při kterém si celý svět připomíná, jak důležité je starat se o životní prostředí a svět kolem nás. Ve Slavii tento přístup sdílíme nejen v měsíci dubnu, ve kterém věnujeme pozornost projektům z environmentální oblasti, ale po celý rok.

Výhra s Libercem na úvod nadstavby

22. 4. 2024
Fotbalistky Slavie zvládly otočit nepříznivý průběh zápasu a v úvodním utkání nadstavby porazily na domácí půdě Slovan Liberec 4:2. Střelecky se prosadila Franny Černá, Gabriela Šlajsová, Tereza Krejčiříková a Tereza Szewieczková.

U15 vyhrála Turnaj národů v Ostravě

22. 4. 2024
Žáci v Ostravě nepoznali chuť porážky, a i díky zvládnutým pokutovým kopům se probojovali až do finále. V něm porazili Herthu Berlín. Nejlepším střelcem turnaje se stal se čtyřmi góly Matouš Srb.

Další články