Od 19:00: Úvodní zápas Ligy mistryň | SK Slavia Praha
Více

Od 19:00: Úvodní zápas Ligy mistryň

Fotbalistky Slavie dnes vstoupí od 19:00 českého času do úvodního zápasu Ligy mistryň proti islandskému Valuru.

Trenér Karel Piták ve svojí premiéře na lavičce Ligy mistryň posílá do zápasu téměř stejnou sestavu jako do posledních ligových zápasů, kde naše fotbalistky neztratily ani bod.

Přímý přenos zápasu odvysílá pouze místní televize, proto sledujte klubové sociální sítě pro aktuální dění ze zápasu.

Branku slávistek bude bránit brankářská jednička Lukášová, obranu bude řidít zkušená dvojice Necidová s kapitánkou Bartovičovou. Na pravém kraji bude hrát Veselá, vlevo lenovoná Khýrová. Defenzivní úkoly dnes budou plnit Krejčiříková se Šurnovskou a doplňovat útok ze středu zálohy bude Szewieczková. O křídelní prostory se pro tento zápas postarají Černá se Šlajsovou a skvělou střeleckou formu v této sezóně se bude snažit potvrdit útočnice Kožárová.

Sestava: Lukášová, Necidová, Bartovičová, Khýrová, Šlajsová, Veselá, Černá, Šurnovská, Krejčiříková, Szewieczková, Kožárová

Lavička: Růžičková, Fuchsová, Sladká, Bendová, Tenkrátová, Divišová, Goretkiová, Abrahamsson, Keene

Aktuálně

Premier Cup už zítra v Měcholupech

27. 9. 2022
Už zítra proběhne v Horních Měcholupech mezinárodní turnaj pro kategorii U13 pořádaný mládežnickou akademií. Turnaje se zúčastní pět týmů.

Informace pro fanoušky do Kluže

27. 9. 2022
Čtvrtý zápas skupinové fáze Evroské konferenční ligy mezi Kluží a Slavií se odehraje 13. října od 18:45 středoevropského času v Kluži. V článku si přečtěte bližší informace ke vstupenkám a k výjezdu.

Odveta Ligy mistryň. Ve středu proti Valuru!

26. 9. 2022
Už ve středu, na státní svátek, hostí slávistky v odvetě Ligy mistryň na stadionu v Horních Počernicích islandský Valur. Vstupenky budou v prodeji na místě, permanentkáři jdou zdarma.

Další články