Od 19:00: Úvodní zápas Ligy mistryň | SK Slavia Praha
Více

Od 19:00: Úvodní zápas Ligy mistryň

Fotbalistky Slavie dnes vstoupí od 19:00 českého času do úvodního zápasu Ligy mistryň proti islandskému Valuru.

Trenér Karel Piták ve svojí premiéře na lavičce Ligy mistryň posílá do zápasu téměř stejnou sestavu jako do posledních ligových zápasů, kde naše fotbalistky neztratily ani bod.

Přímý přenos zápasu odvysílá pouze místní televize, proto sledujte klubové sociální sítě pro aktuální dění ze zápasu.

Branku slávistek bude bránit brankářská jednička Lukášová, obranu bude řidít zkušená dvojice Necidová s kapitánkou Bartovičovou. Na pravém kraji bude hrát Veselá, vlevo lenovoná Khýrová. Defenzivní úkoly dnes budou plnit Krejčiříková se Šurnovskou a doplňovat útok ze středu zálohy bude Szewieczková. O křídelní prostory se pro tento zápas postarají Černá se Šlajsovou a skvělou střeleckou formu v této sezóně se bude snažit potvrdit útočnice Kožárová.

Sestava: Lukášová, Necidová, Bartovičová, Khýrová, Šlajsová, Veselá, Černá, Šurnovská, Krejčiříková, Szewieczková, Kožárová

Lavička: Růžičková, Fuchsová, Sladká, Bendová, Tenkrátová, Divišová, Goretkiová, Abrahamsson, Keene

Aktuálně

Derby dvou Slavií? Unikát, jedinou ambicí je postup

27. 9. 2023
Sešívaní ve středu zahájí svou letošní cestu tuzemským pohárem. Ve 3. kole MOL Cupu vyzvou v Kroměříži tamní Hanáckou Slavii. O utkání promluvil asistent hlavního trenéra Jaroslav Köstl. Jak se těší na další derby a v jakém složení tým odcestoval?

MATCHDAY z derby. V rytmu saxofonu a emocí

26. 9. 2023
Nedělní domácí 308. derby skončilo remízou 1:1. Eden praskal ve švech, plály ohně, od tří bodů oddělila výběr Jindřicha Trpišovského penalta z posledních vteřin. Kameramani MATCHDAY, a že jich bylo, pro vás celý den zachytili.

U19 i U17 bez ztráty bodu, žáci na turnaji v italském Turíně

26. 9. 2023
Dorostenci z U19 a U17 mají za sebou náročný týden zakončený plným počtem bodů. Mladší žáci vyrazili na mezinárodní turnaj do Itálie. Další vítězství B-týmu proti Dukle. Starší žáci porazili Teplice. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Další články