Fanoušci vypravují letadlo na zápas s Ballkani | SK Slavia Praha
Více

Fanoušci vypravují letadlo na zápas s Ballkani

Slavia ve spolupráci s fanouškovskými organizacemi pořádá letecký zájezd na zápas Evropské konferenční ligy proti kosovskému FC Ballkani.

Páté utkání skupinové fáze UECL na půdě úřadujícího kosovského mistra proběhne 27. října na Stadiumi Fadil Vokrri v Prištině, výkop je naplánován na 21:00.

Odlet do hlavního města Kosova proběhne v ranních čtvrtečních hodinách, přes den je v plánu prohlídka města a večer pak návštěva duelu. Odlet v noci po konci zápasu. Další informace k výjezdu a možnost přihlásit se naleznete ZDE.

Úvodní vzájemný zápas skončil 15. září ve Fortuna Areně výhrou Slavie 3:2, sešívaní dvakrát dotahovali náskok soupeře. Obrat zařídily trefy Petera Olayinky a Lukáše Masopusta, branka Davida Juráska byla označena jako vlastní gól brankáře Frasheriho. Po dvou odehraných kolech patří Slavii ve skupině G se ziskem čtyř bodů dělené první místo s tureckým Sivassporem, Ballkani má stejně jako Kluž bod jeden.

Aktuálně

Totální podcast s Filipem Březinou a Davidem Foldynou

23. 2. 2024
Každý bojovník s těžkou nemocí potřebuje kolem sebe partu lidí, kteří mu dodají sílu a odvahu říct: „Do háje s ní!“. V rámci měsíce února, který Slavia věnuje podpoře boje proti rakovině, se o svůj příběh podělili herec Filip Březina a předseda spolku FxCK CANCER David Foldyna.

Soupeř na úrovni Ligy mistrů. Na San Siro vzpomínám rád

23. 2. 2024
Páteční los osmifinále Evropské ligy přisoudil Slavii italský AC Milán. O soupeři pak promluvil trenér Jindřich Trpišovský a zavzpomínal i na utkání Ligy mistrů na legendárním San Siru.

Informace ke vstupenkám do Milána

23. 2. 2024
První zápas osmifinále Evropské ligy mezi AC Milán a Slavií se bude hrát na San Siru 7. března od 21:00. V článku si přečtěte první informace ke vstupenkám do Milána.

Další články