Obránce Ondřej Kričfaluši podepsal novou smlouvu | SK Slavia Praha
Více

Obránce Ondřej Kričfaluši podepsal novou smlouvu

Osmnáctiletý mládežnický reprezentační obránce Ondřej Kričfaluši podepsal se Slavií novou smlouvu do 30. června 2026.

„Jsem ve Slavii dlouho, hodně jsem toho prožil. Vážím si strašně moc, že mi vedení klubu důvěřuje. Každý trénink s prvním týmem je pro mě cenná zkušenost. Doufám, že ve zbytku sezony navážu na svůj premiérový start s Pardubicemi a zapíšu další minuty v prvním týmu,“ říká po podpisu smlouvy Ondřej Kričfaluši.

Osmnáctiletý talent začínal s fotbalem v klubu SK Kraslice na Karlovarsku. Následně prošel mládežnickými kategoriemi v Baníku Sokolov a v roce 2018 uskutečnil svůj přestup do červenobílých barev.

V sezoně 2021/2022 získal s kategorií U19 mistrovský titul v I. Celostátní dorostenecké lize o dva body před druhou Spartou. Sešívaní nastříleli ve 30 zápasech 73 gólů, zaznamenali 20 vítězství, čtyři remízy a šest porážek. Za zmínku určitě stojí, že slávisté odehráli soutěžní ročník s jednoznačně nejmladším týmem, jehož věkový průměr v zápasech často nedosahoval ani sedmnácti let.

Stal se také vítězem Československého poháru, když sešívaní porazili slovenského mistra U17 AS Trenčín 1:0. Poslední dvě sezony nastupuje také za slávistický B-tým a hraje i za mládežnickou reprezentaci do devatenácti let. V letošním ročníku debutoval také za A-tým, když naskočil z lavičky na 16 minut v zápase s Pardubicemi.

Ondrovi k nové smlouvě gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v sešívaném dresu!

Aktuálně

Informace pro fanoušky do Mladé Boleslavi

28. 3. 2023
Zápas v Mladé Boleslavi se hraje v neděli 9. dubna od 16:00. Co k výjezdu potřebujete vědět?

Dorostenci porazili Pardubice. Přípravky hrály v Brně a Liberci.

28. 3. 2023
Víkendové zápasy mladých slávistů narušily reprezentační srazy. I přesto kategorie U18 a U16 přehrály Pardubice. Přípravky sehrály miniturnaje v Brně a Liberci. Žáci přivítali v Edenu Teplice. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Přijďte s dětmi 20. dubna na nábor

27. 3. 2023
Blíží se nábor do slávistické mládežnické akademie. Nábor proběhne 20. dubna od 17:00 v Horních Měcholupech ve spolupráci s partnerskými kluby a je určený pro děti narozené v letech 2012 - 2018.

Další články