Obránce Ondřej Kričfaluši podepsal novou smlouvu | SK Slavia Praha
Více

Obránce Ondřej Kričfaluši podepsal novou smlouvu

Osmnáctiletý mládežnický reprezentační obránce Ondřej Kričfaluši podepsal se Slavií novou smlouvu do 30. června 2026.

„Jsem ve Slavii dlouho, hodně jsem toho prožil. Vážím si strašně moc, že mi vedení klubu důvěřuje. Každý trénink s prvním týmem je pro mě cenná zkušenost. Doufám, že ve zbytku sezony navážu na svůj premiérový start s Pardubicemi a zapíšu další minuty v prvním týmu,“ říká po podpisu smlouvy Ondřej Kričfaluši.

Osmnáctiletý talent začínal s fotbalem v klubu SK Kraslice na Karlovarsku. Následně prošel mládežnickými kategoriemi v Baníku Sokolov a v roce 2018 uskutečnil svůj přestup do červenobílých barev.

V sezoně 2021/2022 získal s kategorií U19 mistrovský titul v I. Celostátní dorostenecké lize o dva body před druhou Spartou. Sešívaní nastříleli ve 30 zápasech 73 gólů, zaznamenali 20 vítězství, čtyři remízy a šest porážek. Za zmínku určitě stojí, že slávisté odehráli soutěžní ročník s jednoznačně nejmladším týmem, jehož věkový průměr v zápasech často nedosahoval ani sedmnácti let.

Stal se také vítězem Československého poháru, když sešívaní porazili slovenského mistra U17 AS Trenčín 1:0. Poslední dvě sezony nastupuje také za slávistický B-tým a hraje i za mládežnickou reprezentaci do devatenácti let. V letošním ročníku debutoval také za A-tým, když naskočil z lavičky na 16 minut v zápase s Pardubicemi.

Ondrovi k nové smlouvě gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v sešívaném dresu!

Aktuálně

Jan Sirotník prodloužil smlouvu se Slavií

20. 5. 2024
Odchovance mládežnické akademie Jan Sirotník prodloužil svou smlouvu se Slavií. Nový kontrakt platí do 30. června 2027.

Derby je naše! Parádní výkon a tři body

19. 5. 2024
Fotbalistky Slavie porazily v pátem kole nadstavby Spartu 3:1! Všechny tři branky padly v prvním poločase, o dvě se postarala Martina Šurnovská a jednu přidala Kateřina Svitková. Slávistky tak prodloužily svou neporazitelnost na 25 zápasů v řadě!

O stříbru, kvalitě ligy i výhledu do budoucna

18. 5. 2024
Jindřich Trpišovský hovořil na tiskové konferenci po výhře nad Slováckem (2:1) o zklamání ze ztráty šancí na titul, popsal zvyšující se kvalitu ligy, vysekl poklonu Martinu Svědíkovi a poodkryl karty před závěrečným kolem sezony.

Další články