AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky na zápas s Bohemians | SK Slavia Praha
Více

AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky na zápas s Bohemians

V článku si přečtěte informace o vstupenkách a vstupu na zápas s Bohemians Praha 1905 na stadionu v Ďolíčku.

Zápas se hraje v neděli 30. října od 15:00 v Ďolíčku.

Prodej vstupenek

Vstupenky do sektoru hostí byly rozděleny mezi fanouškovské organizace Odbor přátel, Fanklub a Tribunu Sever, které se o rozdělení vstupenek postarají vlastní cestou. Část vstupenek Tribuny Sever bude k volnému prodeji v TS Storu, více na jejich Facebooku během dnešního dne.

Pochod

Sraz bude v Edenu a pochod vyjde ve 13:30.

Vstup na stadion

Sektor pro vlajkonoše hostů je umístěn na východní tribuně v sektoru D, přístup je z rohu ulic Sportovní a Vršovická přes vchod č. 2.

Vstup na stadion je možný 60 minut před zápasem, tedy od 14:00. Kontrola vstupenek a návštěvníků stadionu bude prováděna pořadatelskou službou a budou prováděny důsledné bezpečnostní prohlídky v souladu s Návštěvním řádem. Návštěvníci, kteří jakýmkoliv způsobem poruší některé z ustanovení Návštěvního řádu, nebudou vpuštěni na stadion, případně budou ze stadionu vyvedeni bez nároku na vrácení vstupného.

Doporučujeme všem fanouškům, aby přišli na stadion s dostatečnou časovou rezervou. Pokud máte vstupenky na jiná místa než do sektoru hostů, upozorňujeme, že Bohemians si vyhrazuje právo na nevpuštění fanoušků na stadion. Doporučujeme proto přijít na hlavní tribunu bez slávistických symbolů.

Prosíme fanoušky, aby k věšení velkých vlajek používali zejména horní plot sektoru, popřípadě prostor pod sektorem. Vlajkami není možné překrývat reklamní LED panely u hřiště.

Aktuálně

O pauze nevypneme. Derby má celý tým v hlavě

26. 11. 2022
Předávání Klíče primátora hlavního města Prahy si užil i David Jurásek. Po slavnostním ceremoniálu vzpomínal na historickou výhru v derby i prozradil, komu přeje na probíhajícím mistrovství světa.

Ztrátu jsme naštěstí umazali. Sled zápasů byl náročný

25. 11. 2022
Po úterním slavnostním předání Klíče od Prahy zpět do rukou slávistů odpovídal na dotazy novinářů na Staroměstské radnici reprezentační záložník Lukáš Masopust.

Registrace na letní fotbalový kemp 2023 spuštěna

24. 11. 2022
24.11.2022 jsme spustili registraci na letní Slavia Kemp 2023. Kemp proběhne celkem v šesti turnusech, kromě Edenu a Horních Měcholup nabízíme také Havlíčkův Brod, Kbely, Dobříš a České Budějovice. Můžete svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

Další články