AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky na zápas s Bohemians | SK Slavia Praha
Více

AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky na zápas s Bohemians

V článku si přečtěte informace o vstupenkách a vstupu na zápas s Bohemians Praha 1905 na stadionu v Ďolíčku.

Zápas se hraje v neděli 30. října od 15:00 v Ďolíčku.

Prodej vstupenek

Vstupenky do sektoru hostí byly rozděleny mezi fanouškovské organizace Odbor přátel, Fanklub a Tribunu Sever, které se o rozdělení vstupenek postarají vlastní cestou. Část vstupenek Tribuny Sever bude k volnému prodeji v TS Storu, více na jejich Facebooku během dnešního dne.

Pochod

Sraz bude v Edenu a pochod vyjde ve 13:30.

Vstup na stadion

Sektor pro vlajkonoše hostů je umístěn na východní tribuně v sektoru D, přístup je z rohu ulic Sportovní a Vršovická přes vchod č. 2.

Vstup na stadion je možný 60 minut před zápasem, tedy od 14:00. Kontrola vstupenek a návštěvníků stadionu bude prováděna pořadatelskou službou a budou prováděny důsledné bezpečnostní prohlídky v souladu s Návštěvním řádem. Návštěvníci, kteří jakýmkoliv způsobem poruší některé z ustanovení Návštěvního řádu, nebudou vpuštěni na stadion, případně budou ze stadionu vyvedeni bez nároku na vrácení vstupného.

Doporučujeme všem fanouškům, aby přišli na stadion s dostatečnou časovou rezervou. Pokud máte vstupenky na jiná místa než do sektoru hostů, upozorňujeme, že Bohemians si vyhrazuje právo na nevpuštění fanoušků na stadion. Doporučujeme proto přijít na hlavní tribunu bez slávistických symbolů.

Prosíme fanoušky, aby k věšení velkých vlajek používali zejména horní plot sektoru, popřípadě prostor pod sektorem. Vlajkami není možné překrývat reklamní LED panely u hřiště.

Aktuálně

Kapitánská páska na Boleslav: Určitá monumentalita

9. 12. 2023
Nedělní utkání proti Mladé Boleslavi představí poslední kapitánskou pásku našeho projektu v tomto kalendářním roce. Při její tvorbě jsme se spojili s výtvarníkem Michalem Cihlářem, pod jehož rukama vznikl design v prosincovém tématu "Plníme přání!".

PREVIEW: Van Buren a Trpišovský před Boleslaví

9. 12. 2023
Před nedělním domácím utkáním 18. kola FORTUNA:LIGY proti Mladé Boleslavi byl hostem tradičního preview hlavní trenér Jindřich Trpišovský, na dotazy fanoušků odpovídal Mick van Buren.

Eduardo Santos přestupuje do Bragantina

8. 12. 2023
Eduardo Santos přestupuje do brazilského Red Bull Bragantino, šestý celek aktuální sezony brazilské ligy uplatnil na obránce opci.

Další články