ONLINE: Od 18:45 v Edenu o postup v UECL se Sivassporem | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 18:45 v Edenu o postup v UECL se Sivassporem

Sešívaní hrají ve čtvrtek od 18:45 poslední zápas skupiny Evropské konferenční ligy se Sivassporem. Jakou sestavu vybral trenér Jindřich Trpišovský?

Oproti poslednímu ligovému zápasu proti Bohemians udělal trenérský štáb čtyři změny v sestavě. Jakuba Hromadu nahradil v defenzivní dvojici zálohy Christ Tiéhi. Davida Douděru vyměnil v záloze Ondřej Lingr a Václava Jurečku vystřídal Ewerton. Místo Stanislava Tecla hraje Yira Sor.

Lukáš Masopust hraje svůj jubilejní 150. soutěžní zápas v sešívaném dresu.

Zdravotní problémy nepustí do hry Aleše Mandouse, Lukáše Provoda, Tomáše Holeše, Jana Bořila, Davida Hovorku, Petra Ševčíka, Ivana Schranze a Ibrahima Traorého. Na soupisce pro Konferenční ligu chybí Jakub Hromada a Václav Jurečka. K dispozici není trenérskému štábu ani Moses Usor, který si odpykává disciplinární trest za tři žluté karty.

Sestava: Kolář – Masopust, Ousou, Kačaraba, Jurásek D. – Tiéhi, Oscar – Lingr, Ewerton, Olayinka - Sor
Lavička: Dvořák, Sirotník, Tecl, Santos, Douděra, M. Jurásek, Kričfaluši, A. Pudil, Biegon, Labík

Zápas začíná v Edenu v 18:45 a přímým přenosem ho odvysílá ČT sport.

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici ČT sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio

Aktuálně

Totální podcast s Filipem Březinou a Davidem Foldynou

23. 2. 2024
Každý bojovník s těžkou nemocí potřebuje kolem sebe partu lidí, kteří mu dodají sílu a odvahu říct: „Do háje s ní!“. V rámci měsíce února, který Slavia věnuje podpoře boje proti rakovině, se o svůj příběh podělili herec Filip Březina a předseda spolku FxCK CANCER David Foldyna.

Soupeř na úrovni Ligy mistrů. Na San Siro vzpomínám rád

23. 2. 2024
Páteční los osmifinále Evropské ligy přisoudil Slavii italský AC Milán. O soupeři pak promluvil trenér Jindřich Trpišovský a zavzpomínal i na utkání Ligy mistrů na legendárním San Siru.

Informace ke vstupenkám do Milána

23. 2. 2024
První zápas osmifinále Evropské ligy mezi AC Milán a Slavií se bude hrát na San Siru 7. března od 21:00. V článku si přečtěte první informace ke vstupenkám do Milána.

Další články