ONLINE: Od 18:45 v Edenu o postup v UECL se Sivassporem | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 18:45 v Edenu o postup v UECL se Sivassporem

Sešívaní hrají ve čtvrtek od 18:45 poslední zápas skupiny Evropské konferenční ligy se Sivassporem. Jakou sestavu vybral trenér Jindřich Trpišovský?

Oproti poslednímu ligovému zápasu proti Bohemians udělal trenérský štáb čtyři změny v sestavě. Jakuba Hromadu nahradil v defenzivní dvojici zálohy Christ Tiéhi. Davida Douděru vyměnil v záloze Ondřej Lingr a Václava Jurečku vystřídal Ewerton. Místo Stanislava Tecla hraje Yira Sor.

Lukáš Masopust hraje svůj jubilejní 150. soutěžní zápas v sešívaném dresu.

Zdravotní problémy nepustí do hry Aleše Mandouse, Lukáše Provoda, Tomáše Holeše, Jana Bořila, Davida Hovorku, Petra Ševčíka, Ivana Schranze a Ibrahima Traorého. Na soupisce pro Konferenční ligu chybí Jakub Hromada a Václav Jurečka. K dispozici není trenérskému štábu ani Moses Usor, který si odpykává disciplinární trest za tři žluté karty.

Sestava: Kolář – Masopust, Ousou, Kačaraba, Jurásek D. – Tiéhi, Oscar – Lingr, Ewerton, Olayinka - Sor
Lavička: Dvořák, Sirotník, Tecl, Santos, Douděra, M. Jurásek, Kričfaluši, A. Pudil, Biegon, Labík

Zápas začíná v Edenu v 18:45 a přímým přenosem ho odvysílá ČT sport.

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici ČT sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio

Aktuálně

O návratu van Burena, čepici dolů i norské posile

29. 1. 2023
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po výhře nad Jabloncem v prvním kole jarní části FORTUNA:LIGY o zlepšeném výkonu v druhé půli, návratu Micka van Burena, smeknutí čepice před Davidem Juráskem, formě Matěje Juráska, nové posile Christosi Zafeirisovi i možném nasazení Igoha Ogbua a Petra Hronka.

Fanoušci? Měl jsem husí kůži, přivítání bylo fantastické

29. 1. 2023
Mick van Buren se se začátkem jara vrátil z hostování zpět do Slavie. Do hry proti Jablonci naskočil v průběhu druhé půle a během šesti minut se postaral o gól a asistenci, čímž výrazně přispěl k výhře 5:1.

Výhra s Jabloncem, posun na první místo v tabulce

29. 1. 2023
Jarní start ligového fotbalu, návrat gólového Micka van Burena a efektivita v druhé půli přinesla slávistům po výhře 5:1 nad Jabloncem první místo v tabulce. Hned dvakrát skóroval Matěj Jurásek.

Další články