Prohlídky Slavia Museum a Stadium Tour s legendou! | SK Slavia Praha
Více

Prohlídky Slavia Museum a Stadium Tour s legendou!

Vydejte se na prohlídku Slavia Museum a Stadium Tour v doprovodu legend Slavie. Komentované prohlídky se konají každou středu až do 14. prosince. Začátek vždy v 17 hodin.

Na komentovanou skupinovou prohlídku je potřeba se dopředu přihlásit. Přihlašování na prohlídky odstartovalo v pátek 11. listopadu ve 12:00 hodin.

Prostorami stadionu provede návštěvníky bývalý dlouholetý kustod Slavie a současný průvodce Slavia Museum Václav Petrák společně s legendami Slavie. Komentovaná prohlídka začíná vždy v 17:00 hodin. Přihlásit se na ni může jen omezený počet zájemců. Doba trvání prohlídky je přibližně 50 minut.

Termíny

 • Středa 16. listopadu v 17:00 hodin
 • Průvodci Václav Petrák a Lukáš Došek
 • Středa 23. listopadu v 17:00 hodin
 • Průvodci Václav Petrák a Pavel Kuka
 • Středa 30. listopadu v 17:00 hodin
 • Průvodce Václav Petrák a Ivo Ulich
 • Středa 7. prosince v 17:00 hodin
 • Legenda František Veselý
 • Průvodce Václav Petrák. Po prohlídce bude následovat promítání krátkého dokumentu o legendě Františkovi Veselém. Vítěz Českého poháru se Slavií 1974 a fotbalový mistr Evropy 1976 by oslavil 7. prosince 79. narozeniny. Po skončení promítání bude na programu beseda s jeho synem Františkem Veselým.
 • Středa 14. prosince v 17:00 hodin
 • Průvodce Václav Petrák a David Kalivoda

Jak se na prohlídky přihlásit

 • On-line přes Ticketportal

Na stránkách Ticketportalu je k dispozici omezený počet vstupenek, zájemci si vyberou konkrétní termín středeční prohlídky. Koupí vstupenky se automaticky na prohlídku přihlásí. Zakoupenou vstupenku před začátkem prohlídky předloží pracovníkovi muzea k ověření. Cena vstupenek je stejná jako u vstupenek do Slavia Museum a Stadium Tour podle platného aktuálního ceníku. Vstupenky jsou v prodeji on-line přes Ticketportal zde.

Na komentovanou prohlídku se mohou přihlásit také majitelé dárkových poukazů na vstup do Slavia Museum a Stadium Tour, které jsou v prodeji ve Fanshopu Slavie v Edenu. Pokud se budete přihlašovat přes e-mail museum@slavia.cz uveďte své jméno, příjmení a vybraný termín prohlídky. Vaše přihláška se stává platnou až po obdržení potvrzujícího e-mailu.

Přihlašování přes e-mail stejně jako on-line předprodej vstupenek je možné od pátku 11. listopadu od 12:00 hodin.

Jakmile bude kapacita komentovaných skupinových prohlídek naplněna, bude prodej vstupenek i přihlašování přes e-mail pozastaveno.

Změny v programu prohlídek jsou vyhrazeny! Upozorňujeme, že z mimořádných zdravotních nebo rodinných důvodů může dojít ke změnám v obsazení legend na jednotlivých prohlídkách. Děkujeme za pochopení a budeme se těšit na viděnou!

Aktuálně

Totální podcast s Filipem Březinou a Davidem Foldynou

23. 2. 2024
Každý bojovník s těžkou nemocí potřebuje kolem sebe partu lidí, kteří mu dodají sílu a odvahu říct: „Do háje s ní!“. V rámci měsíce února, který Slavia věnuje podpoře boje proti rakovině, se o svůj příběh podělili herec Filip Březina a předseda spolku FxCK CANCER David Foldyna.

Soupeř na úrovni Ligy mistrů. Na San Siro vzpomínám rád

23. 2. 2024
Páteční los osmifinále Evropské ligy přisoudil Slavii italský AC Milán. O soupeři pak promluvil trenér Jindřich Trpišovský a zavzpomínal i na utkání Ligy mistrů na legendárním San Siru.

Informace ke vstupenkám do Milána

23. 2. 2024
První zápas osmifinále Evropské ligy mezi AC Milán a Slavií se bude hrát na San Siru 7. března od 21:00. V článku si přečtěte první informace ke vstupenkám do Milána.

Další články