Poslední aukce Maksyma Talovjerova | SK Slavia Praha
Více

Poslední aukce Maksyma Talovjerova

V adventním čase probíhá poslední aukce Maksyma Talovjerova na pomoc Ukrajině. Neváhejte přispět na dobrou věc a pořídit unikátní dárky pro vaše blízké slávisty pod stromeček.

Maksym Talovjerov opět pořádá aukci předmětů, které mu věnovali jeho spoluhráči ze Slavie. Tentokrát jde už o poslední předměty a neměli byste si je nechat ujít! V prvním a druhém kole aukce se díky fanouškům podařilo vybrat částku 67 612 korun, která bude použita na nákup přístrojů Medela Vario 18 Suction Pump, který se používá při chirurgických zákrocích a operacích.

A které předměty můžete aktuálně vydražit? V aukci jsou kopačky Jakuba Hromady, Lukáše Masopusta a Maksyma Talovjerova, dres Lukáše Masopusta a rukavice Aleše Mandouse. Všechny předměty jsou podepsané od hráče, který je do aukce věnoval.

Vyvolávací cena dresů je symbolických 1 892 korun a vyvolávací cena kopaček a brankářských rukavic je 500 korun. Všechny předměty jsou podepsány jejich původním majitelem. Abyste se mohli zapojit do aukce, je třeba se na stránce zaregistrovat nebo přihlásit, pokud už máte uživatelský účet vytvořený.

Aukce potrvá do úterý 13. prosince 13 hodin.

Aktuálně

Známe časy prvních pěti ligových kol

25. 6. 2024
Úvodní kolo nového ročníku ligy čeká slávisty v neděli 21. července na Slovácku od 17:00. V sobotu 27. července se sešívaní představí v prvním domácím zápase s Českými Budějovicemi od 20:00.

Sezona U15: mistři ČR i zlato z turnaje v Ostravě

25. 6. 2024
Zlatou sezonu 2023/24 zakončili i starší žáci. Tým U15 prošel ligovým ročníkem neporažen, vstřelil 150 branek a získal tituly českého i celostátního mistra. Další zlato získali slávisté na mezinárodním turnaji v Ostravě.

První fáze prodeje permanentek ukončena

24. 6. 2024
V neděli 23. června byl ukončen prodej permanentních vstupenek na sezonu 2024/25 pro jejich stávající držitele. Možnost získat permici ale stále existuje.

Další články