Poslední aukce Maksyma Talovjerova | SK Slavia Praha
Více

Poslední aukce Maksyma Talovjerova

V adventním čase probíhá poslední aukce Maksyma Talovjerova na pomoc Ukrajině. Neváhejte přispět na dobrou věc a pořídit unikátní dárky pro vaše blízké slávisty pod stromeček.

Maksym Talovjerov opět pořádá aukci předmětů, které mu věnovali jeho spoluhráči ze Slavie. Tentokrát jde už o poslední předměty a neměli byste si je nechat ujít! V prvním a druhém kole aukce se díky fanouškům podařilo vybrat částku 67 612 korun, která bude použita na nákup přístrojů Medela Vario 18 Suction Pump, který se používá při chirurgických zákrocích a operacích.

A které předměty můžete aktuálně vydražit? V aukci jsou kopačky Jakuba Hromady, Lukáše Masopusta a Maksyma Talovjerova, dres Lukáše Masopusta a rukavice Aleše Mandouse. Všechny předměty jsou podepsané od hráče, který je do aukce věnoval.

Vyvolávací cena dresů je symbolických 1 892 korun a vyvolávací cena kopaček a brankářských rukavic je 500 korun. Všechny předměty jsou podepsány jejich původním majitelem. Abyste se mohli zapojit do aukce, je třeba se na stránce zaregistrovat nebo přihlásit, pokud už máte uživatelský účet vytvořený.

Aukce potrvá do úterý 13. prosince 13 hodin.

Aktuálně

Informace a lístky pro fanoušky do Liberce

28. 9. 2023
V neděli 8. října od 18:00 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

Krásný zápas i atmosféra. Za start jsem rád

27. 9. 2023
Stanislav Tecl oblékl v pohárovém utkání v Kroměříži kapitánskou pásku a asistencí přispěl k dvougólové výhře sešívaných. Po utkání se setkal s novináři a odpovídal na otázky ohledně vlastní motivace i současné role v A-týmu.

Přístupu Kroměříže si velmi vážíme. Boluwatife roste

27. 9. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl hovořil po pohárové výhře v Kroměříži (2:0) o vlídném přivítání na Hané, vzrůstající formě Boluwatifeho Ogungbayie i aktuálním rozpoložení týmu.

Další články