Slavia přivádí posily nejen na trávník | SK Slavia Praha
Více

Slavia přivádí posily nejen na trávník

Představenstvo Slavie rozšiřuje Yansong Liu a Martin Říha. Do dozorčí rady SKS byli nominování Marek Beitl a Meng Li. Od nového roku se stane manažerem zodpovědným za činnost A-týmu Přemysl Kovář.

Novými členy představenstva SK Slavia Praha se stali Yansong Liu, strategický ředitel CITIC Europe Holdings (majoritní akcionář klubu), a Martin Říha, dosavadní generální sekretář SKS.

Do dozorčí rady SKS na pozici místopředsedy majoritní akcionář nominoval Marka Beitla, investičního ředitele CITIC Europe Holdings, a na pozici člena dozorčí rady Meng Li, ředitelku kanceláře předsedy představenstva CITIC Europe Holdings.

Cílem pro příští rok je získat jeden z pohárů – mistrovský titul nebo pohár MOL Cup. Obě pozice jsou klíčové pro postup do předkol evropských soutěží – Ligy mistrů a Evropské ligy.

„Jsem si vědom toho, že je to velmi ambiciózní cíl v těžké konkurenci našich soupeřů a posílit proto musíme nejen v rámci A-týmu, ale také v rámci managementu SKS,“ říká Jaroslav Tvrdík, předseda představenstva SKS.

Doplnění představenstva umožní částečné přerozdělení kompetencí mezi jednotlivými členy představenstva.

Yansong Liu bude mít na starosti zejména vztahy s majoritním akcionářem. Martin Říha ke své stávající pravomoci generálního sekretáře bude nově odpovědný za klíčové projekty a dlouhodobý rozvoj Slavie.

Klub posílí i na dalších manažerských pozicích. Manažerem odpovědným za činnost A-týmu SKS se s účinností od 1. 1. 2023 stane Přemysl Kovář.

Aktuálně

O návratu van Burena, čepici dolů i norské posile

29. 1. 2023
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po výhře nad Jabloncem v prvním kole jarní části FORTUNA:LIGY o zlepšeném výkonu v druhé půli, návratu Micka van Burena, smeknutí čepice před Davidem Juráskem, formě Matěje Juráska, nové posile Christosi Zafeirisovi i možném nasazení Igoha Ogbua a Petra Hronka.

Fanoušci? Měl jsem husí kůži, přivítání bylo fantastické

29. 1. 2023
Mick van Buren se se začátkem jara vrátil z hostování zpět do Slavie. Do hry proti Jablonci naskočil v průběhu druhé půle a během šesti minut se postaral o gól a asistenci, čímž výrazně přispěl k výhře 5:1.

Výhra s Jabloncem, posun na první místo v tabulce

29. 1. 2023
Jarní start ligového fotbalu, návrat gólového Micka van Burena a efektivita v druhé půli přinesla slávistům po výhře 5:1 nad Jabloncem první místo v tabulce. Hned dvakrát skóroval Matěj Jurásek.

Další články