Béčko v přípravě v sobotu proti Jablonci | SK Slavia Praha
Více

Béčko v přípravě v sobotu proti Jablonci

Slávistický B-tým zahájil přípravu na jarní část FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Po týdenním soustředění v Nymburce se sešívaní sešli opět na Xaverově a vyhlížejí první přípravný zápas, který proběhne už tuto sobotu s Jabloncem.

Slávistický B-tým se po týdenním soustředění v Nymburce sešel opět na Xaverově k tréninku. Už v sobotu totiž na sešívané čeká první přípravný zápas s rezervou Jablonce.

Utkání s Jabloncem je na programu v sobotu 14. ledna od 13:00 na Xaverově. Vstupné je zdarma. Zápas nebude možné sledovat online.

„V přípravných zápasech chceme zase navázat na tréninky, aby si kluci vyzkoušeli také jiné pozice a samozřejmě chceme také vyhrávat,“ říká před prvním přípravným zápasem asistent trenéra Michal Šmíd.

„Na zápasy se už těšíme moc. Je to něco jiného než hrát na tréninku proti sobě, na zápas se musíme připravovat. Doufám, že utkání přípravná utkání zvládneme dobře jak herně, tak i výsledkově, abychom byli na ligu připravení,“ těší se na utkání kapitán Jakub Kopáček.

Aktuálně

AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky na ligové derby

1. 3. 2024
V neděli 3. března odehrajeme derby se Spartou na Letné. Veškeré lístky klub rozdělil mezi fanouškovské organizace, v článku si přečtěte informace k zápasu.

Lístky na zápas s Teplicemi jsou aktuálně vyprodané

1. 3. 2024
Ve 24. kole FORTUNA:LIGY přivítáme ve Fortuna Areně tým Teplic. Vstupenky na tento duel jsou aktuálně vyprodány, do prodeje půjdou už pouze místa uvolněna majiteli permanentních vstupenek.

V sobotu 2. 3. čtvrtfinále poháru s Lokomotivou Brno

29. 2. 2024
Fotbalistky Slavie se po účasti v Lize mistryň a absolvování zimní přípravy pustí do jarní části sezony. Jejich první výzvou bude čtvrtfinálový duel poháru FAČR, který se odehraje na hřišti Lokomotivy Brno. Utkání je naplánováno na sobotu 2. března a začíná v 16:30 hodin.

Další články