Druhé přípravné utkání B-týmu v pátek v Edenu | SK Slavia Praha
Více

Druhé přípravné utkání B-týmu v pátek v Edenu

B-tým odehraje už v pátek druhý přípravný zápas. Místo sobotního utkání s Žižkovem slávisté vyzvou v Edenu od 17:30 Přepeře.

Slávisté se už zítra představí v druhém přípravném duelu na jarní část FORTNUA:NÁRODNÍ LIGY. Svěřenci trenéra Marka Jarolíma vyzvou v pátek 20. ledna na umělé trávě v Edenu účastníka ČFL FK Přepeře. Utkání je na programu od 17:30 a vstupné je zdarma. Online přenos ze zápasu nebude.

Slávistický B-tým v prvním zimní přípravném zápase porazil rezervu Jablonce 3:2. „Přistoupili jsme k zápasu tak, že jsme se rozdělili na dva týmy, abychom do úvodu přípravy najeli v tom, že všichni dostanou prostor. Pak to samozřejmě ten zápas zkreslí, jsou to dva jiné poločasy. Mrzí mě obdržené branky, protože to hodně zkreslí výsledek zápasu, který byl jednoznačný. Objevila se spousta dobrých věcí a pěkných akcí, které kluci přenesli z toho, co po nich chceme,“ hodnotil utkání s Jabloncem hlavní trenér sešívané rezervy.

Původně naplánované sobotní utkání na Xaverově s Žižkovem je zrušené.

Aktuálně

O návratu van Burena, čepici dolů i norské posile

29. 1. 2023
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po výhře nad Jabloncem v prvním kole jarní části FORTUNA:LIGY o zlepšeném výkonu v druhé půli, návratu Micka van Burena, smeknutí čepice před Davidem Juráskem, formě Matěje Juráska, nové posile Christosi Zafeirisovi i možném nasazení Igoha Ogbua a Petra Hronka.

Fanoušci? Měl jsem husí kůži, přivítání bylo fantastické

29. 1. 2023
Mick van Buren se se začátkem jara vrátil z hostování zpět do Slavie. Do hry proti Jablonci naskočil v průběhu druhé půle a během šesti minut se postaral o gól a asistenci, čímž výrazně přispěl k výhře 5:1.

Výhra s Jabloncem, posun na první místo v tabulce

29. 1. 2023
Jarní start ligového fotbalu, návrat gólového Micka van Burena a efektivita v druhé půli přinesla slávistům po výhře 5:1 nad Jabloncem první místo v tabulce. Hned dvakrát skóroval Matěj Jurásek.

Další články