Druhé přípravné utkání B-týmu v pátek v Edenu | SK Slavia Praha
Více

Druhé přípravné utkání B-týmu v pátek v Edenu

B-tým odehraje už v pátek druhý přípravný zápas. Místo sobotního utkání s Žižkovem slávisté vyzvou v Edenu od 17:30 Přepeře.

Slávisté se už zítra představí v druhém přípravném duelu na jarní část FORTNUA:NÁRODNÍ LIGY. Svěřenci trenéra Marka Jarolíma vyzvou v pátek 20. ledna na umělé trávě v Edenu účastníka ČFL FK Přepeře. Utkání je na programu od 17:30 a vstupné je zdarma. Online přenos ze zápasu nebude.

Slávistický B-tým v prvním zimní přípravném zápase porazil rezervu Jablonce 3:2. „Přistoupili jsme k zápasu tak, že jsme se rozdělili na dva týmy, abychom do úvodu přípravy najeli v tom, že všichni dostanou prostor. Pak to samozřejmě ten zápas zkreslí, jsou to dva jiné poločasy. Mrzí mě obdržené branky, protože to hodně zkreslí výsledek zápasu, který byl jednoznačný. Objevila se spousta dobrých věcí a pěkných akcí, které kluci přenesli z toho, co po nich chceme,“ hodnotil utkání s Jabloncem hlavní trenér sešívané rezervy.

Původně naplánované sobotní utkání na Xaverově s Žižkovem je zrušené.

Aktuálně

AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky na ligové derby

1. 3. 2024
V neděli 3. března odehrajeme derby se Spartou na Letné. Veškeré lístky klub rozdělil mezi fanouškovské organizace, v článku si přečtěte informace k zápasu.

Lístky na zápas s Teplicemi jsou aktuálně vyprodané

1. 3. 2024
Ve 24. kole FORTUNA:LIGY přivítáme ve Fortuna Areně tým Teplic. Vstupenky na tento duel jsou aktuálně vyprodány, do prodeje půjdou už pouze místa uvolněna majiteli permanentních vstupenek.

V sobotu 2. 3. čtvrtfinále poháru s Lokomotivou Brno

29. 2. 2024
Fotbalistky Slavie se po účasti v Lize mistryň a absolvování zimní přípravy pustí do jarní části sezony. Jejich první výzvou bude čtvrtfinálový duel poháru FAČR, který se odehraje na hřišti Lokomotivy Brno. Utkání je naplánováno na sobotu 2. března a začíná v 16:30 hodin.

Další články