Tisková konference před startem jarní části sezony | SK Slavia Praha
Více

Tisková konference před startem jarní části sezony

V pátek od 13:30 proběhne v Edenu tisková konference před startem jarní části sezony, kterou sešívaní zahájí nedělním domácím soubojem s Jabloncem.

Tisková konference před začátkem jara proběhne za účasti předsedy představenstva Jaroslava Tvrdíka a hlavního trenéra Jindřicha Trpišovského, z hráčů prvního týmu dorazí Igoh Ogbu, zimní posila z norského Lilleströmu, a Matěj Jurásek.
Přímým přenosem tiskovou konferenci odvysílá Slavia TV. Nedělní utkání proti Jablonci začíná v 15:00. Vstupenky na zápas jsou stále v prodeji.

Aktuálně

B-tým postupuje do druhé ligy

15. 6. 2024
Slávistická rezerva postoupila po výhře 2:1 v odvetném utkání play off s Velvary do druhé ligy. O branky se postaral Samuel Pikolon a vlastním gólem hostující Libor Drozda.

Do Slavie přestupuje Alexandr Bužek

15. 6. 2024
Novou posilou Slavie je mládežnický reprezentant Alexandr Bužek. Devatenáctiletý záložník, který naposledy působil ve Zlíně, podepsal v Edenu smlouvu do 30. června 2028.

Myslel jsem, že je to vtip. Strašně se těším

15. 6. 2024
Alexandr Bužek po podpisu čtyřleté smlouvy se Slavií zavítal k prvnímu rozhovoru. Probrali jsme jeho první rok mezi elitou, konkurenci, která v Edenu panuje, reakci rodinných příslušníků i plány do nového angažmá.

Další články