Do Edenu bez cedule se žádostí o dres. Místo toho soutěže | SK Slavia Praha
Více

Do Edenu bez cedule se žádostí o dres. Místo toho soutěže

Vstup na zápasy ve Fortuna Areně v Edenu už nebude možné s kartonovou cedulí se žádostí o dres. Klub se po debatě s fanoušky rozhodl toto chování zakázat.

K naší lítosti jsme zaregistrovali organizovanou skupinu, která na domácích utkáních Slavie využívá děti, aby pomocí kartonových cedulí žádaly hráče o dres.

Děti nefandí Slavii, byly k vidění i na jiných stadionech. Získané dresy jsou následně předmětem komerčního prodeje. Slavia takovéto jednání odsuzuje, má jistotu, že se jedná o organizovanou skupinu, a chce "žebrání" učinit přítrž, podobně jako řada dalších klubů.

Ze strany fanoušků Slavie je tento způsob nabytí dresů rovněž předmětem ostré kritiky. Cenný suvenýr budou moci naši malí příznivci nově získat prostřednictvím soutěže na všech domácích duelech.

Nová soutěž o dresy

Slavia pro své dětské fanoušky, kteří přijdou do Fortuna Areny na zápas fandit, pořádá soutěž o dres podepsaný celým týmem. Co musí vaše dítě udělat pro to, aby domácí dres podepsaný všemi hráči A-týmu získalo?

Soutěž bude probíhat po celou jarní část sezony a nadstavby během domácích zápasů. Děti do 15 let věku se mohou při každém domácím zápase zúčastnit v sektoru Rodiče a děti soutěže, jejíž výsledky vyhodnotíme vždy po konci utkání. Vítěz soutěže získá na dalším domácím zápase domácí dres podepsaný hráči A-týmu.

Do soutěže se mohou děti zapojit už při zápase proti Slovácku. A jaký budou mít děti tentokrát úkol? Nakreslete svého oblíbeného hráče Slavie. Nezapomeňte na zadní stranu obrázku uvést křestní jméno autora obrázku, věk, sektor, ze kterého jste Slavii fandili během zápasu, a také kontaktní telefonní číslo. Obrázek přineste do sektoru Rodiče a děti kdykoliv před zápasem, během něj či po jeho skončení, a předejte ho našim hosteskám. Všechny obrázky následně po skončení soutěže v prostorách sektoru vystavíme.


Aktuálně

Zlato, stříbro i bronz. Slavia získala tři České ceny za PR

21. 6. 2024
Devatenáctý ročník prestižní oborové soutěže LEMUR – Česká cena za PR přinesl velký úspěch i pro naše klubové barvy. Za komunikační projekt „Nejlepší vlastňák aneb přátelák, který obletěl svět“ získala Slavia bronz, stříbro a také zlato v jedné z hlavních kategorií.

Sezona U19: stříbro na CEE Cupu i střelec Pikolon

20. 6. 2024
Náročný ročník 2023/24 má za sebou nejstarší dorostenecká kategorie U19. V přípravě přišlo stříbro a povedený CEE Cup. Vstup do ligového ročníku se však sešívaným nepovedl. Postupný herní progres vyústil v konečné čtvrté místo. Nejlepším střelcem týmu byl čtrnáctigólový Pikolon.

U19 a Al Abtal. Skalpy TOP klubů a komentář šéftrenéra

20. 6. 2024
Slávistický výběr do devatenácti let absolvoval uplynulou sezonu střetnutí se špičkou evropského fotbalu v rámci projektu Al Abtal. Slávisti porazili mimo jiné Juventus a Sporting Portugal. Do utkání nastupovali sešívaní v různých týmových složeních a pod jinými realizačními týmy.

Další články