Výzva permanentkářům: Na Slovácko plný stadion! | SK Slavia Praha
Více

Výzva permanentkářům: Na Slovácko plný stadion!

Slavii v neděli v 15:00 čeká ve Fortuna Areně souboj se čtvrtým Slováckem. Na tribunách Edenu potřebuje tým každého permanentkáře, každého slávistu!

Vážení permanentkáři,

Vás, držitele permanentních vstupenek, chápeme v první řadě jako partnery našeho fotbalového snu o úspěších v lize, v národním poháru a v soutěžích UEFA. Vážíme si toho, že na stadionu pomáháte vytvářet jedinečnou atmosféru a kulturu, která je pro nás všechny stejně důležitá a stejně mimořádná jako sportovní výsledky našeho A-týmu. Snažíme se proto při stanovení cen, při organizaci zápasů nebo při dalších klubových aktivitách prioritizovat vaše požadavky a zájmy.

Je nám však velmi líto, že třetina permanentních vstupenek na každém domácím zápase propadá, místa zůstávají neobsazena a nemohou být využita ostatními slávisty. Naše analýzy a statistiky ukazují, že zhruba 20 % držitelů permanentních vstupenek (cca 2000 osob) navštívilo z dosavadních deseti domácích zápasů méně než dvě utkání.

Naše dosavadní filozofie byla taková, že držet permanentní vstupenku je čest a výhoda. Neuměli jsme si představit, že bychom jakkoliv limitovali možnost omezit její získání do další sezony. Tato politika byla také odměnou a poděkováním pro ty, kteří si koupili permanentní vstupenku a klub finančně podpořili bez možnosti navštěvovat naše zápasy v období koronavirové pandemie.

Současná praxe je však do budoucna netolerovatelná a klub a ostatní fanoušky poškozuje. Nechceme měnit pravidla uprostřed sezony, ale jestliže nedojde ke zvýšení návštěvnosti či odhlašování ze zápasů části držitelů permanentních vstupenek, budeme na to pro sezonu 2023/24 muset reagovat.

Chceme Vás všechny vyzvat a poprosit:

  • Přijďte na zápas se Slováckem.
  • V případě, že přijít nemůžete, odhlaste svoji vstupenku. Odhlášená vstupenka se započítává jako vaše účast na stadionu a dává možnost dalším fanouškům přijít na stadion.

Pro zápas se Slováckem jsme se navíc rozhodli k mimořádnému kroku. V případě, že máte někoho, komu by návštěva našeho zápasu udělala radost, můžete mu pro tento zápas svou permanentní vstupenku zapůjčit.

Vážení permanentkáři, věříme, že náš postoj pochopíte. Naším společným zájmem je poskytnout hráčům v boji o titul jedinečnou podporu plného stadionu. Děkujeme!

Aktuálně

Lístky na zápas s Olomoucí jsou vyprodané

21. 4. 2024
Vstupenky na poslední domácí zápas základní části FORTUNA:LIGY proti Olomouci jsou vyprodány. Slavii bude povzbuzovat plná Fortuna Arena!

Totální podcast s Olivií Lukášovou a Gabrielou Šlajsovou

20. 4. 2024
Olivie stráží tři tyče, Gabriela brání i tvoří hru a se spoluhráčkami míří k obhajobě „doublu“. Kromě výkonů na hřišti se zajímají také o popularizaci žen ve sportu. Co říkají na kampaň #LetUsCook a v jakém stavu je český ženský fotbal? To a ještě mnohem víc se dozvíte v novém Totálním podcastu.

ONLINE: Od 14:00 úvod nadstavby proti Liberci

20. 4. 2024
Slávistky hrají od 14:00 v Horních Měcholupech úvodní zápas nadstavbové části 1. ligy žen proti Slovanu Liberec. Utkání můžete sledovat v přímém přenosu.

Další články