Výzva permanentkářům: Na Slovácko plný stadion! | SK Slavia Praha
Více

Výzva permanentkářům: Na Slovácko plný stadion!

Slavii v neděli v 15:00 čeká ve Fortuna Areně souboj se čtvrtým Slováckem. Na tribunách Edenu potřebuje tým každého permanentkáře, každého slávistu!

Vážení permanentkáři,

Vás, držitele permanentních vstupenek, chápeme v první řadě jako partnery našeho fotbalového snu o úspěších v lize, v národním poháru a v soutěžích UEFA. Vážíme si toho, že na stadionu pomáháte vytvářet jedinečnou atmosféru a kulturu, která je pro nás všechny stejně důležitá a stejně mimořádná jako sportovní výsledky našeho A-týmu. Snažíme se proto při stanovení cen, při organizaci zápasů nebo při dalších klubových aktivitách prioritizovat vaše požadavky a zájmy.

Je nám však velmi líto, že třetina permanentních vstupenek na každém domácím zápase propadá, místa zůstávají neobsazena a nemohou být využita ostatními slávisty. Naše analýzy a statistiky ukazují, že zhruba 20 % držitelů permanentních vstupenek (cca 2000 osob) navštívilo z dosavadních deseti domácích zápasů méně než dvě utkání.

Naše dosavadní filozofie byla taková, že držet permanentní vstupenku je čest a výhoda. Neuměli jsme si představit, že bychom jakkoliv limitovali možnost omezit její získání do další sezony. Tato politika byla také odměnou a poděkováním pro ty, kteří si koupili permanentní vstupenku a klub finančně podpořili bez možnosti navštěvovat naše zápasy v období koronavirové pandemie.

Současná praxe je však do budoucna netolerovatelná a klub a ostatní fanoušky poškozuje. Nechceme měnit pravidla uprostřed sezony, ale jestliže nedojde ke zvýšení návštěvnosti či odhlašování ze zápasů části držitelů permanentních vstupenek, budeme na to pro sezonu 2023/24 muset reagovat.

Chceme Vás všechny vyzvat a poprosit:

  • Přijďte na zápas se Slováckem.
  • V případě, že přijít nemůžete, odhlaste svoji vstupenku. Odhlášená vstupenka se započítává jako vaše účast na stadionu a dává možnost dalším fanouškům přijít na stadion.

Pro zápas se Slováckem jsme se navíc rozhodli k mimořádnému kroku. V případě, že máte někoho, komu by návštěva našeho zápasu udělala radost, můžete mu pro tento zápas svou permanentní vstupenku zapůjčit.

Vážení permanentkáři, věříme, že náš postoj pochopíte. Naším společným zájmem je poskytnout hráčům v boji o titul jedinečnou podporu plného stadionu. Děkujeme!

Aktuálně

Samovo odpoledne snů s Davidem Juráskem

6. 6. 2023
Na chvilku zapomeňte na každodenního starosti a společně se sedmiletým Samem Slabým se přeneste do míst, kde se plní červenobílá hvězdná přání. Do Edenu, kde Slavia rozdává radost těm, kteří se právě ocitají v těch nejtěžších a zdánlivě bezvýchodných situacích.

Mistři z U15. Přípravky ovládly Planeo Cup.

6. 6. 2023
Žáci v Novém Bydžově vyhráli 1:2 a mají na čele tabulky nedostižní náskok. Kategorie U8 vyhrála Planeo Cup. Mladší žáci vyrazili na turnaj do Nizozemska. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Tři remízy, jedna výhra. Slávisté úspěšnější v rámci derby víkendu

5. 6. 2023
O víkendu 3. a 4. června se konala mládežnická derby kategorií U16, U17, U18 a U19. Tři utkání se rozešla smířlivou remízou, to čtvrté vyhráli sešívaní 2:1.

Další články