Jarolím na konci zimní přípravy: Spokojenost! | SK Slavia Praha
Více

Jarolím na konci zimní přípravy: Spokojenost!

Slávistický B-tým vyhlíží po téměř čtyřech měsících dlouhé zimní přestávce první ligové utkání v rámci jarní části FORTNUA:NÁRODNÍ LIGY. V rámci přípravy absolvovali slávisté soustředění v Nymburce a osm přípravných duelů.

Slávistickému B-týmu končí zimní přestávka a sešívaní se už připravují na pondělní derby. Slávisté mají za sebou téměř čtyřměsíční zimní přestávku.

„Příprava byla dlouhá, ale hodnotíme ji kladně. V první řadě jsme rádi, že kluci byli zdraví a odtrénovali všechno, makali na sto procent,“ chválí rezervu hlavní trenér Marek Jarolím.

Během přípravy odehráli slávisté také osm přátelských utkání s celky ČFL, ale také druhé ligy. Z osmy zápasů slávisté pětkrát zvítězili, naposledy v pondělí proti rezervě Bohemians 4:1. „Bylo dobré, že se nám podařilo sehnat i druholigové soupeře, hráli jsme proti Jihlavě, Chrudimi a Příbrami a musím říct, že to byly zároveň i ty nejtěžší zápasy. Na druhou stranu každý z těch týmů se nacházel v jiné fázi přípravy, takže z toho nejde brát úplně nějaké východisko do sezony,“ okomentoval přípravné duely hlavní trenér.

V zimní přestávce opustila slávistickou rezervu další pětice hráčů. Konkrétně Erik Biegon zamířil na hostování do Vlašimi, Jonáš Knefiel do Chlumce nad Cidlinou, Michail Voriazidis do Táborska, Jakub Vorel do Benešova a Victor Osuagwu finalizuje své hostování do lotyšské Jelgavy.

Slávisté se v prvním utkání v rámci jarní části FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY střetnou v derby s rezervou Sparty už v pondělí 6. března v epet Areně od 18:00. Vstupenky na utkání jsou v prodeji online, nebo v TS Storu. První domácí zápas je pak na programu 12. března od 10:15 na Xaverově proti Třinci.

Aktuálně

Dorostenci zvládli utkání v Budějovicích, přípravky na turnajích v zahraničí

23. 4. 2024
U19 i U17 zvládly víkendová utkání v Českých Budějovicích. Přípravky vyrazily na turnaje do Německa a Polska. Skvělý B-tým porazil rezervu Dukly Praha vysoko 6:0. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Společně jsme uklidili okolí Edenu

22. 4. 2024
Dnešní datum, tedy 22. dubna, připadá každoročně na Den Země, při kterém si celý svět připomíná, jak důležité je starat se o životní prostředí a svět kolem nás. Ve Slavii tento přístup sdílíme nejen v měsíci dubnu, ve kterém věnujeme pozornost projektům z environmentální oblasti, ale po celý rok.

Výhra s Libercem na úvod nadstavby

22. 4. 2024
Fotbalistky Slavie zvládly otočit nepříznivý průběh zápasu a v úvodním utkání nadstavby porazily na domácí půdě Slovan Liberec 4:2. Střelecky se prosadila Franny Černá, Gabriela Šlajsová, Tereza Krejčiříková a Tereza Szewieczková.

Další články