DESÍTKA je tady. Vychází nový HALFTIME | SK Slavia Praha
Více

DESÍTKA je tady. Vychází nový HALFTIME

První číslo roku 2023, desáté celkově. Ve čtvrtek 9. března vychází nové vydání slávistického magazínu HALFTIME. Těšíte se? Máte na co! Krom takřka 100 stránek zajímavého čtení jsme pro vás připravili i dárek.

V magazínu naleznete poprvé i velký dvoustranný plakát velikosti A2! Psali jste si o něj, máte ho mít. A pokud jste tak ještě neučinili, obnovte, prosím, své předplatné. Děkujeme!

Hlavní téma je symbolické. Deset. Číslo ve fotbalovém světě speciální, výjimečné, mýty opředené.

Cifra výjimečná pro hráče, ne každý si na ni troufl, mohl si ji nárokovat. Výjimečná pro nás, držíte v rukou jubilejní desáté vydání našeho magazínu. A snad bude speciální i pro vás. Skrz texty, které jsme pro vás v březnovém HALFTIMU připravili.

Dočtete se o historické genezi čísla 10 ve Slavii. Andrejkovič, Herda, Hušbauer, Zafeiris. Celkem 26 odvážných, vyvolených. Komu ze slávistů seděla nejvíc? A kdo ji měl na dresu jako vůbec první?

Zavzpomínáte na slavné pokutové kopy, desítky. HALFTIME pro vás vybral ty úspěšně proměněné, stejně jako ty, kdy míč síť nerozvlnil. A následky byly nedozírné.

Těšit se můžete na řadu dalších exkluzivních materiálů. Jakub Hromada v upřímné zpovědi rozebere na prvočísla uplynulé měsíce, během nichž byl opěvovaným hrdinou 304. derby i hráčem, u kterého se nabízelo vyslat jej na hostování. Zubil se do objektivu při podepisování nové smlouvy i se rozpačitě usmíval, když spoluhráči v kabině diskutovali evropské bitvy, ke kterým nebyl přizván, protože se zase nevešel na soupisku.

Zjistíte, co se dělo na soustředění v Algarve, když zrovna neprobíhaly tréninkové fáze a přípravné duely, i co se poslouchá v kabině elitních týmů SKS.

Čekají na vás rozsáhlá povídání s Olivií Lukášovou, nejlepší českou brankářkou současnosti, legendárním skautem a trenérem mládeže Jiřím Šustou či unikátní dvojrozhovor s otcem a synem Málkovými, legendou a budoucností hokejové Slavie.

A čeká toho na vás samozřejmě mnohem víc.

Ať se vám nový HALFTIME líbí, slávisti! Obnovit své předplatné nebo zřídit nové můžete zde. A koupit si nové desáté číslo budete moci i na domácím ligovém šlágru s Plzní, které bude Eden hostit v sobotu od 18:00.
Aktuálně

Jan Sirotník prodloužil smlouvu se Slavií

20. 5. 2024
Odchovance mládežnické akademie Jan Sirotník prodloužil svou smlouvu se Slavií. Nový kontrakt platí do 30. června 2027.

Derby je naše! Parádní výkon a tři body

19. 5. 2024
Fotbalistky Slavie porazily v pátem kole nadstavby Spartu 3:1! Všechny tři branky padly v prvním poločase, o dvě se postarala Martina Šurnovská a jednu přidala Kateřina Svitková. Slávistky tak prodloužily svou neporazitelnost na 25 zápasů v řadě!

O stříbru, kvalitě ligy i výhledu do budoucna

18. 5. 2024
Jindřich Trpišovský hovořil na tiskové konferenci po výhře nad Slováckem (2:1) o zklamání ze ztráty šancí na titul, popsal zvyšující se kvalitu ligy, vysekl poklonu Martinu Svědíkovi a poodkryl karty před závěrečným kolem sezony.

Další články