DESÍTKA je tady. Vychází nový HALFTIME | SK Slavia Praha
Více

DESÍTKA je tady. Vychází nový HALFTIME

První číslo roku 2023, desáté celkově. Ve čtvrtek 9. března vychází nové vydání slávistického magazínu HALFTIME. Těšíte se? Máte na co! Krom takřka 100 stránek zajímavého čtení jsme pro vás připravili i dárek.

V magazínu naleznete poprvé i velký dvoustranný plakát velikosti A2! Psali jste si o něj, máte ho mít. A pokud jste tak ještě neučinili, obnovte, prosím, své předplatné. Děkujeme!

Hlavní téma je symbolické. Deset. Číslo ve fotbalovém světě speciální, výjimečné, mýty opředené.

Cifra výjimečná pro hráče, ne každý si na ni troufl, mohl si ji nárokovat. Výjimečná pro nás, držíte v rukou jubilejní desáté vydání našeho magazínu. A snad bude speciální i pro vás. Skrz texty, které jsme pro vás v březnovém HALFTIMU připravili.

Dočtete se o historické genezi čísla 10 ve Slavii. Andrejkovič, Herda, Hušbauer, Zafeiris. Celkem 26 odvážných, vyvolených. Komu ze slávistů seděla nejvíc? A kdo ji měl na dresu jako vůbec první?

Zavzpomínáte na slavné pokutové kopy, desítky. HALFTIME pro vás vybral ty úspěšně proměněné, stejně jako ty, kdy míč síť nerozvlnil. A následky byly nedozírné.

Těšit se můžete na řadu dalších exkluzivních materiálů. Jakub Hromada v upřímné zpovědi rozebere na prvočísla uplynulé měsíce, během nichž byl opěvovaným hrdinou 304. derby i hráčem, u kterého se nabízelo vyslat jej na hostování. Zubil se do objektivu při podepisování nové smlouvy i se rozpačitě usmíval, když spoluhráči v kabině diskutovali evropské bitvy, ke kterým nebyl přizván, protože se zase nevešel na soupisku.

Zjistíte, co se dělo na soustředění v Algarve, když zrovna neprobíhaly tréninkové fáze a přípravné duely, i co se poslouchá v kabině elitních týmů SKS.

Čekají na vás rozsáhlá povídání s Olivií Lukášovou, nejlepší českou brankářkou současnosti, legendárním skautem a trenérem mládeže Jiřím Šustou či unikátní dvojrozhovor s otcem a synem Málkovými, legendou a budoucností hokejové Slavie.

A čeká toho na vás samozřejmě mnohem víc.

Ať se vám nový HALFTIME líbí, slávisti! Obnovit své předplatné nebo zřídit nové můžete zde. A koupit si nové desáté číslo budete moci i na domácím ligovém šlágru s Plzní, které bude Eden hostit v sobotu od 18:00.
Aktuálně

Béčko si odvezlo z Velvar bezbrankovou remízu

13. 6. 2024
Slávistická rezerva na úvod play off ČFL o postup do 2. nejvyšší soutěže remizovala ve Velvarech 0:0. Odveta je na programu v sobotu 15. června od 10:15 na Xaverově.

Den pro zdraví seniorů v Edenu

13. 6. 2024
Eden se podruhé stane místem konání jedinečné akce zaměřené na podporu zdraví a aktivního života seniorů. SK Slavia Praha ve spolupráci se Senior fitnes z.s. připravuje na 19. června Den pro zdraví, který přinese pestrý program pro všechny účastníky.

Petr Ševčík donominován na EURO

12. 6. 2024
Petr Ševčík míří na svůj druhý evropský šampionát, ve středu odpoledne nahradil v nominaci zraněného Michala Sadílka. Gratulace a hodně štěstí, Šévo!

Další články