B-tým v neděli od 10:15 s Třincem | SK Slavia Praha
Více

B-tým v neděli od 10:15 s Třincem

V neděli slávistický B-tým vyzve v rámci 18. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY na domácí půdě od 10:15 Třinec. Na slávisty tak čeká první jarní domácí zápas.

V neděli čeká svěřence trenéra Marka Jarolíma první jarní domácí zápas FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. V rámci 18. kola sešívaní vyzvou Třinec, se kterým se utkají v neděli 12. března od 10:15 na Xaverově.

Vstupenky na utkání budou k dispozici na pokladnách areálu Na Chvalech v den utkání hodinu a čtvrt před startem zápasu. Ve stejný čas se také stadion otevře pro veřejnost. Vstupné je jednotné 100 Kč, permanentkáři z Edenu mají vstupné po předložení platné permanentky zdarma. Musí si ovšem svou vstupenku také vyzvednout na pokladnách Xaverovského areálu.

Třinec se nachází na předposledním místě tabulky s osmnácti body. První jarní kolo svěřenci trenéra Martina Zbončáka prohráli na půdě pražské Dukly 2:0.

Sešívaní ztrácí na právě předposlední Třinec dva body, stejně tak jako na čtrnáctou Vlašim. Slávistický B-tým v minulém kole prohrál s rezervou Sparty 2:0. „Soupeř měl spoustu šancí. Aleš Mandous nás několikrát podržel. I takové zápasy se někdy dají vyhrát, tentokrát by to ale bylo naprosto nezasloužené, kdybychom zvítězili. Vytvořili jsme si toho strašně málo. Zápas jsme nechytli, rozhodně umíme hrát lépe. Mrzí mě, že jsme se v takhle sledovaném zápase nepředvedli ve světle, ve kterém umíme a které bychom měli předvést,“ říkal po posledním ligovém utkání trenér Marek Jarolím.

Aktuálně

Dorostenci přehráli Baník, žáci přivítali v Edenu Slovan Bratislava

5. 12. 2023
Těžká utkání odehráli mladší dorostenci proti Baníku Ostrava a přehráli svého soupeře 3:2 a 3:1. Starší žáci hráli v mrazivých podmínkách proti Slovanu Bratislava. Tradičního mezinárodního Lech Cupu se zúčastnili i kluci z U12. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Registrace na SLAVIA KEMPY spuštěna

5. 12. 2023
Registrace na mládežnické SLAVIA KEMPY byla spuštěna. Kromě klasických pětidenních letních kempů naleznete i nový, velikonoční kemp, nebo letní třídenní pouze pro brankáře.

MATCHDAY z vítězství U19 nad Juventusem

5. 12. 2023
Z vyhřátého Španělska přivezli slávisté do devatenácti let cenné vítězství nad italským velkoklubem. Tři body do tabulky turnaje Al Abtal si připsali sešívaní po výhře 4:1. Jak se vítězství rodilo i jak slávisté dva dny ve Španělsku strávili?

Další články