B-tým v neděli od 10:15 s Třincem | SK Slavia Praha
Více

B-tým v neděli od 10:15 s Třincem

V neděli slávistický B-tým vyzve v rámci 18. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY na domácí půdě od 10:15 Třinec. Na slávisty tak čeká první jarní domácí zápas.

V neděli čeká svěřence trenéra Marka Jarolíma první jarní domácí zápas FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. V rámci 18. kola sešívaní vyzvou Třinec, se kterým se utkají v neděli 12. března od 10:15 na Xaverově.

Vstupenky na utkání budou k dispozici na pokladnách areálu Na Chvalech v den utkání hodinu a čtvrt před startem zápasu. Ve stejný čas se také stadion otevře pro veřejnost. Vstupné je jednotné 100 Kč, permanentkáři z Edenu mají vstupné po předložení platné permanentky zdarma. Musí si ovšem svou vstupenku také vyzvednout na pokladnách Xaverovského areálu.

Třinec se nachází na předposledním místě tabulky s osmnácti body. První jarní kolo svěřenci trenéra Martina Zbončáka prohráli na půdě pražské Dukly 2:0.

Sešívaní ztrácí na právě předposlední Třinec dva body, stejně tak jako na čtrnáctou Vlašim. Slávistický B-tým v minulém kole prohrál s rezervou Sparty 2:0. „Soupeř měl spoustu šancí. Aleš Mandous nás několikrát podržel. I takové zápasy se někdy dají vyhrát, tentokrát by to ale bylo naprosto nezasloužené, kdybychom zvítězili. Vytvořili jsme si toho strašně málo. Zápas jsme nechytli, rozhodně umíme hrát lépe. Mrzí mě, že jsme se v takhle sledovaném zápase nepředvedli ve světle, ve kterém umíme a které bychom měli předvést,“ říkal po posledním ligovém utkání trenér Marek Jarolím.

Aktuálně

Řekl jsem si, že teď už prostě skórovat musím. Jsme šťastní

1. 12. 2023
Postavil si míč, brankář Koval plachtil vzduchem marně. Nejen o své výstavní trefě z volného přímého kopu hovořil po vítězství 3:2 nad Tiraspolem v rozhovoru pro #SlaviaTV Christos Zafeiris.

Bláznivý zápas. Klobouk dolů před našimi fanoušky

1. 12. 2023
Jan Bořil dovedl s kapitánskou páskou spoluhráče k obratu na půdě Sheriffu Tiraspol (3:2) a jistotě postupu do jarní fáze EL. Po divokém zápase, ve kterém se nachomýtnul ke dvěma gólům, s novináři duel detailně rozebral.

O penaltě, falešné píšťalce i situaci ve skupině

1. 12. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl mluvil po výhře na hřišti Tiraspolu o průběhu utkání, komunikaci s trenérem Jindřichem Trpišovským, změnách v průběhu druhé půle, penaltě v závěru i šancích na první místo ve skupině.

Další články