B-tým v neděli od 10:15 s Třincem | SK Slavia Praha
Více

B-tým v neděli od 10:15 s Třincem

V neděli slávistický B-tým vyzve v rámci 18. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY na domácí půdě od 10:15 Třinec. Na slávisty tak čeká první jarní domácí zápas.

V neděli čeká svěřence trenéra Marka Jarolíma první jarní domácí zápas FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. V rámci 18. kola sešívaní vyzvou Třinec, se kterým se utkají v neděli 12. března od 10:15 na Xaverově.

Vstupenky na utkání budou k dispozici na pokladnách areálu Na Chvalech v den utkání hodinu a čtvrt před startem zápasu. Ve stejný čas se také stadion otevře pro veřejnost. Vstupné je jednotné 100 Kč, permanentkáři z Edenu mají vstupné po předložení platné permanentky zdarma. Musí si ovšem svou vstupenku také vyzvednout na pokladnách Xaverovského areálu.

Třinec se nachází na předposledním místě tabulky s osmnácti body. První jarní kolo svěřenci trenéra Martina Zbončáka prohráli na půdě pražské Dukly 2:0.

Sešívaní ztrácí na právě předposlední Třinec dva body, stejně tak jako na čtrnáctou Vlašim. Slávistický B-tým v minulém kole prohrál s rezervou Sparty 2:0. „Soupeř měl spoustu šancí. Aleš Mandous nás několikrát podržel. I takové zápasy se někdy dají vyhrát, tentokrát by to ale bylo naprosto nezasloužené, kdybychom zvítězili. Vytvořili jsme si toho strašně málo. Zápas jsme nechytli, rozhodně umíme hrát lépe. Mrzí mě, že jsme se v takhle sledovaném zápase nepředvedli ve světle, ve kterém umíme a které bychom měli předvést,“ říkal po posledním ligovém utkání trenér Marek Jarolím.

Aktuálně

Známe časy prvních pěti ligových kol

25. 6. 2024
Úvodní kolo nového ročníku ligy čeká slávisty v neděli 21. července na Slovácku od 17:00. V sobotu 27. července se sešívaní představí v prvním domácím zápase s Českými Budějovicemi od 20:00.

Sezona U15: mistři ČR i zlato z turnaje v Ostravě

25. 6. 2024
Zlatou sezonu 2023/24 zakončili i starší žáci. Tým U15 prošel ligovým ročníkem neporažen, vstřelil 150 branek a získal tituly českého i celostátního mistra. Další zlato získali slávisté na mezinárodním turnaji v Ostravě.

První fáze prodeje permanentek ukončena

24. 6. 2024
V neděli 23. června byl ukončen prodej permanentních vstupenek na sezonu 2024/25 pro jejich stávající držitele. Možnost získat permici ale stále existuje.

Další články