Páteční otevřený trénink Slavie pro DONOR | SK Slavia Praha
Více

Páteční otevřený trénink Slavie pro DONOR

Před sobotním šlágrem 23. kola FORTUNA:LIGY zpřístupnili slávisté svůj páteční trénink fanouškům. Výtěžek z prodaných vstupenek jde na konto sdružení DONOR.

S DONOREM, který se v motolské nemocnici stará o podporu a pomoc pacientům po transplantaci kmenových buněk se závažnými akutními i chronickými onemocněními, Slavia dlouhodobě spolupracuje.

K pátečnímu poledni bylo na otevřený trénink prodáno 333 vstupenek v hodnotě 30 tisíc korun. Celá částka poputuje na konto sdružení DONOR. O hudební doprovod otevřené tréninku se postará Tony P, který vystoupil rovněž na říjnovém 304. derby. Pro fanoušky, kteří do Edenu dorazí, bude připraveno i občerstvení.

Ve prospěch DONORU proběhnou i další aktivity předcházející souboji Slavie s Plzní. Slávisté nastoupí ve speciální sadě dresů, na které bude zvěčněno logo sdružení. To Slavia už několik sezon nosí na dresu v pohárových soutěžích.

Před výkopem utkání předají kapitáni Slavie a Plzně zástupcům DONORU šek na 200 tisíc korun, na který se složily oba týmy.

„Je úžasné, že dva klíčové fotbalové kluby naší ligy mohou ukázat něco dalšího než jenom běžnou rivalitu. Že se dokáží sjednotit na podpoře věcí, které jsou důležitější,“ těší předsedu sdružení DONOR prof. MuDr. Petra Sedláčka.

Aktuálně

Mojma byl na desítku, trn z paty nám vytrhl i Maso

25. 2. 2024
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po výhře nad Pardubicemi o nebezpečnosti soupeře, pomoci střídajících hráčů, výkonu Mojmíra Chytila, absenci středních záložníků i výhledu na nadcházející dvě derby.

Potlesk patří týmu. Nominace? Teď myslím jen na Slavii

25. 2. 2024
Mojmír Chytil naskočil do zápasu s Pardubicemi (3:0) po poločasové přestávce a soupeře sestřelil třemi brankami v rozmezí osmi minut. Stanovil tak nový rekord samostatné české ligy, která rychlejší hattrick nepamatuje.

Nula vzadu je velmi cenná. Pardubicím vděčím za hodně

25. 2. 2024
Vrátil se do sestavy proti klubu, za který odehrál celou loňskou sezonu, a přispěl jak k čistému kontu, tak k výhře 3:0. „Věřím, že nasbírané sebevědomí dokážeme využít v těch nadcházejících utkáních," říká Tomáš Vlček po vítězství nad Pardubicemi.

Další články