Páteční otevřený trénink Slavie pro DONOR | SK Slavia Praha
Více

Páteční otevřený trénink Slavie pro DONOR

Před sobotním šlágrem 23. kola FORTUNA:LIGY zpřístupnili slávisté svůj páteční trénink fanouškům. Výtěžek z prodaných vstupenek jde na konto sdružení DONOR.

S DONOREM, který se v motolské nemocnici stará o podporu a pomoc pacientům po transplantaci kmenových buněk se závažnými akutními i chronickými onemocněními, Slavia dlouhodobě spolupracuje.

K pátečnímu poledni bylo na otevřený trénink prodáno 333 vstupenek v hodnotě 30 tisíc korun. Celá částka poputuje na konto sdružení DONOR. O hudební doprovod otevřené tréninku se postará Tony P, který vystoupil rovněž na říjnovém 304. derby. Pro fanoušky, kteří do Edenu dorazí, bude připraveno i občerstvení.

Ve prospěch DONORU proběhnou i další aktivity předcházející souboji Slavie s Plzní. Slávisté nastoupí ve speciální sadě dresů, na které bude zvěčněno logo sdružení. To Slavia už několik sezon nosí na dresu v pohárových soutěžích.

Před výkopem utkání předají kapitáni Slavie a Plzně zástupcům DONORU šek na 200 tisíc korun, na který se složily oba týmy.

„Je úžasné, že dva klíčové fotbalové kluby naší ligy mohou ukázat něco dalšího než jenom běžnou rivalitu. Že se dokáží sjednotit na podpoře věcí, které jsou důležitější,“ těší předsedu sdružení DONOR prof. MuDr. Petra Sedláčka.

Aktuálně

Vítá vás #SlaviaFest! Jaký byl, je a bude jeho příběh?

7. 6. 2023
Fotbal není jen devadesát minut hry. Je to kulturní zážitek. Místo společného setkávání. Sdílené radosti, smutku i poznávání červenobílé všehochuti, která se stala neodmyslitelnou součástí domácích zápasů Slavie.

Samovo odpoledne snů s Davidem Juráskem

6. 6. 2023
Na chvilku zapomeňte na každodenního starosti a společně se sedmiletým Samem Slabým se přeneste do míst, kde se plní červenobílá hvězdná přání. Do Edenu, kde Slavia rozdává radost těm, kteří se právě ocitají v těch nejtěžších a zdánlivě bezvýchodných situacích.

Mistři z U15. Přípravky ovládly Planeo Cup.

6. 6. 2023
Žáci v Novém Bydžově vyhráli 1:2 a mají na čele tabulky nedostižní náskok. Kategorie U8 vyhrála Planeo Cup. Mladší žáci vyrazili na turnaj do Nizozemska. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Další články