V semifinále MOL Cupu doma proti Bohemians | SK Slavia Praha
Více

V semifinále MOL Cupu doma proti Bohemians

Páteční los domácího poháru určil, že sešívaní v boji o finále MOL Cupu vyzvou v domácím prostředí v rámci vršovického derby Bohemians. Oficiálním hracím dnem semifinále je pak středa 5. dubna 2023.

Slávisté se mezi čtyři nejlepší celky domácího poháru dostali po výhrách nad Duklou (4:0), Karvinou (2:0) a Vyškovem (4:0) při celkovém skóre 16:0.

Bohemians na cestě do semifinále vyřadili i loňského vítěze MOL Cupu Slovácko, na jeho hřišti zvítězili 2:1. Vzájemný ligový souboj mezi Slavií a Bohemkou skončil 30. října výhrou sešívaných 4:1, dvakrát se trefil Peter Olayinka, po jedné brance přidali Václav Jurečka s Ondřejem Lingrem.

„Jsme spokojení, že hrajeme doma. Určitě to nebude nic lehkého, Bohemians to ukazují v letošní sezoně, jsou na pátém místě v aktuální tabulce a dokázali na Slovácku vyřadit obhájce trofeje. Těšíme se, že budeme hrát doma, a chceme udělat radost fanouškům a postoupit,“ zhodnotil semifinálového soka manažer A-týmu Přemysl Kovář, který byl losu osobně přítomen.

Aktuálně

Osm slávistů v české nominaci na EURO

28. 5. 2024
Trenér Ivan Hašek v úterý nominoval osm slávistů na EURO 2024 v Německu. Před zahájením šampionátu se reprezentace utká ve dvou přípravných duelech s Maltou a Severní Makedonií, do turnaje vstoupí 18. června soubojem s Portugalci.

Starší žáci se přiblížili k titulu, mládežníci vyrazili na turnaje do zahraničí

28. 5. 2024
Starší žáci U15 zvládli těžké utkání v Pardubicích a jsou tři kola před koncem blízko titulu. B-tým porazil v klíčovém utkání v boji o postup Domažlice. Mládežníci vyrazili na mezinárodní turnaje do zahraničí. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Jindřich Staněk Brankářem sezony

28. 5. 2024
Ligová fotbalová asociace v úterý zveřejnila vítěze individuálních anket ve FORTUNA:LIZE za sezonu 2023/24, Jindřich Staněk získal ocenění pro nejlepšího brankáře. Jindro, velká gratulace!

Další články