Informace pro fanoušky na derby žen | SK Slavia Praha
Více

Informace pro fanoušky na derby žen

Fotbalistky Slavie čeká první jarní derby sezony, které se odehraje na hlavním stadionu soupeře v epet Areně v neděli 26.března od 14:00 hod. Informace o vstupenkách si přečtěte v článku.

Derby žen se vrací do epet Areny po sedmnácti letech, kdy se ještě v původní Toyota Aréně v roce 2006 odehrálo poprvé. Fotbalistky Sparty mají momentálně v tabulce náskok jediného bodu a proto budou slávistky potřebovat vaši podporu, aby se vrátily do čela tabulky!

„První jarní derby je pro nás velmi důležité a dovolím si mluvit za celý náš tým, že bychom byly velmi rády, kdyby nás tam přišlo podpořit co nejvíce diváků - jelikož právě oni nám mohou pomoci k tomu, abychom v tomto důležitém zápase uspěly. Podpora našich fanoušků je pro nás velmi důležitá a vždy nám dokáže pomoct a myslím si, že zrovna v tomto zápase bude velmi zásadní,“ zve na utkání brankářka Slavie Olivie Lukášová.

Vstupenky na utkání

Vstupenky na derby žen v epet Aréně stojí 100 Kč a můžete je zakoupit předem on-line nebo na místě, pokladny budou v den zápasu otevřeny od 12:30 hod. Pro naše fanoušky bude vymezen sektor D23 a D24.

Na stadionu bude nově k dispozici i sektor pro vozíčkáře hostí, k dispozici na toto utkání bude taktéž audiopopisný komentář pro nevidomě a zrakově postižené. Zájemci o vstupenky do sektoru vozíčkářů a na místa s audiopopisný komentářem si mohou zažádat na emailu: bezbarier@sparta.cz

Přijď na derby žen a podpoř naše fotbalistky v boji o titul! Utkání odvysílá od 14:00 živě 02 TV Sport, kde bude hostem i fotbalistka Slavie Tereza Krejčiříková.


Aktuálně

David Douděra v nominaci na nejhezčí gól UEL

27. 5. 2024
Nádherný volej Davida Douděry z úvodního osmifinále proti AC Milán byl vybrán mezi deset nejhezčích branek skončeného ročníku Evropské ligy. Slávisti, dejte Doudisovi hlas!

O kvalitě ligy, kvalifikaci LM i přestupech

26. 5. 2024
Jindřich Trpišovský na poslední pozápasové tiskové konferenci v sezoně hovořil s novináři o skalpu Mladé Boleslavi, konci Stanislava Tecla, 39 brankách Václava Jurečky i možném pohybu v kádru během letní přestávky.

Hořký primát, chtěl jsem titul. Žene mě Standa Vlček

26. 5. 2024
Dva roky ve Slavii, 39 ligových branek, dvě koruny pro Krále střelců FORTUNA:LIGY. Exkluzivně pro #SlaviaTV odpovídal Václav Jurečka.

Další články