B-tým v sobotu od 14:00 na Julisce | SK Slavia Praha
Více

B-tým v sobotu od 14:00 na Julisce

Slávistický B-tým se v rámci 19. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY utká v sobotu od 14:00 s pražskou Duklou.

Slávistická rezerva se po úspěšném domácím utkání proti Třinci, které vyhrála 3:1, představí v sobotu 18. března v rámci 19. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY na půdě pražské Dukly od 14:00.

Vstupenky na utkání jsou v prodeji online a budou k dispozici také v den utkání na pokladnách stadionu.

Dukla má za sebou zatím jedno jarní utkání, ve kterém také porazila Třinec, a to 2:0. Druhý jarní zápas ve Varnsdorfu mají Pražané odložený. Svěřencům trenéra Petra Rady tak patří aktuálně dvanáctá příčka v tabulce s jednadvaceti body. Slávisté jsou na místě patnáctém s body devatenácti, kam poskočili po výhře nad Třincem v minulém kole, kterou zajistili svými góly Martin Šubert, Štěpán Beran a Václav Jurečka.

„S vítězstvím jsme moc spokojení. Dali jsme tři góly, mohlo jich být ale ještě více. Měli jsme skvělý vstup do druhé půle, ten byl raketový, zásadní moment zápasu. První poločas jsme hráli dobře, trochu jsme se ale uspali a byli jsme šetrnější, než jsme měli být. Mohli jsme Třinec dorazit, byly tam šance a nadějné brejky. Ve druhé půli jsme dali dva góly po pěkných akcích. Závěr bychom si představovali dohrát jinak, přesvědčivěji,“ takto hodnotil výhru nad Třincem hlavní trenér slávistické rezervy Marek Jarolím.

Utkání s Duklou můžete také sledovat živě na online streamu zde.

Aktuálně

Dorostenci zvládli utkání v Budějovicích, přípravky na turnajích v zahraničí

23. 4. 2024
U19 i U17 zvládly víkendová utkání v Českých Budějovicích. Přípravky vyrazily na turnaje do Německa a Polska. Skvělý B-tým porazil rezervu Dukly Praha vysoko 6:0. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Společně jsme uklidili okolí Edenu

22. 4. 2024
Dnešní datum, tedy 22. dubna, připadá každoročně na Den Země, při kterém si celý svět připomíná, jak důležité je starat se o životní prostředí a svět kolem nás. Ve Slavii tento přístup sdílíme nejen v měsíci dubnu, ve kterém věnujeme pozornost projektům z environmentální oblasti, ale po celý rok.

Výhra s Libercem na úvod nadstavby

22. 4. 2024
Fotbalistky Slavie zvládly otočit nepříznivý průběh zápasu a v úvodním utkání nadstavby porazily na domácí půdě Slovan Liberec 4:2. Střelecky se prosadila Franny Černá, Gabriela Šlajsová, Tereza Krejčiříková a Tereza Szewieczková.

Další články