Do Slavie přichází Channing Foster | SK Slavia Praha
Více

Do Slavie přichází Channing Foster

Novou posilou Slavie je Channing Foster. Čtyřiadvacetiletá ofenzivní hračka přichází z profesionální americké fotbalové ligy žen NWSL, v níž hrála za tým Chicago Red Stars. Sympatická záložnice bude oblékat slávistický dres s číslem třicet do konce sezony.

„Vždycky jsem chtěla zkusit zahraniční angažmá v Evropě a když za mnou přišel můj agent s možností hrát za Slavii, byla jsem nadšená. Hned jsem se snažila najít co nejvíce informaci o Slavii - je to skvělý tým a klub a já jsem nadšená že mám možnost tu být,“ říká Channing Foster nová posila žen.

„Jsme velmi rádi, že se nám podařilo přivést po Heleigh Stackpole další hráčku z Ameriky. Je to hráčka, která dokáže odehrát všechny ofenzivní posty na hřišti. Vyniká dobrou orientací v pokutovém území soupeře a doufáme tedy, že se dokáže v zápasech golově prosadit,“ říká k nové posile asistentka trenéra Blanka Pěničková.

Čtyřiadvacetiletá hráčka je po Tamaře Morávkové a Heleight Stackpole třetí zimní posilou týmu žen. Channing Foster patří mezi ofenzivní hráčky, dokáže odehrát post záložnice i útočnice, v minulosti hrála za univerzitní ligu University of Mississippi v USA a poté profesionální ligu žen NWSL za tým Chicago Red Stars.

Channing přejeme hodně štěstí!

Aktuálně

Známe časy prvních pěti ligových kol

25. 6. 2024
Úvodní kolo nového ročníku ligy čeká slávisty v neděli 21. července na Slovácku od 17:00. V sobotu 27. července se sešívaní představí v prvním domácím zápase s Českými Budějovicemi od 20:00.

Sezona U15: mistři ČR i zlato z turnaje v Ostravě

25. 6. 2024
Zlatou sezonu 2023/24 zakončili i starší žáci. Tým U15 prošel ligovým ročníkem neporažen, vstřelil 150 branek a získal tituly českého i celostátního mistra. Další zlato získali slávisté na mezinárodním turnaji v Ostravě.

První fáze prodeje permanentek ukončena

24. 6. 2024
V neděli 23. června byl ukončen prodej permanentních vstupenek na sezonu 2024/25 pro jejich stávající držitele. Možnost získat permici ale stále existuje.

Další články