Do Slavie přichází Channing Foster | SK Slavia Praha
Více

Do Slavie přichází Channing Foster

Novou posilou Slavie je Channing Foster. Čtyřiadvacetiletá ofenzivní hračka přichází z profesionální americké fotbalové ligy žen NWSL, v níž hrála za tým Chicago Red Stars. Sympatická záložnice bude oblékat slávistický dres s číslem třicet do konce sezony.

„Vždycky jsem chtěla zkusit zahraniční angažmá v Evropě a když za mnou přišel můj agent s možností hrát za Slavii, byla jsem nadšená. Hned jsem se snažila najít co nejvíce informaci o Slavii - je to skvělý tým a klub a já jsem nadšená že mám možnost tu být,“ říká Channing Foster nová posila žen.

„Jsme velmi rádi, že se nám podařilo přivést po Heleigh Stackpole další hráčku z Ameriky. Je to hráčka, která dokáže odehrát všechny ofenzivní posty na hřišti. Vyniká dobrou orientací v pokutovém území soupeře a doufáme tedy, že se dokáže v zápasech golově prosadit,“ říká k nové posile asistentka trenéra Blanka Pěničková.

Čtyřiadvacetiletá hráčka je po Tamaře Morávkové a Heleight Stackpole třetí zimní posilou týmu žen. Channing Foster patří mezi ofenzivní hráčky, dokáže odehrát post záložnice i útočnice, v minulosti hrála za univerzitní ligu University of Mississippi v USA a poté profesionální ligu žen NWSL za tým Chicago Red Stars.

Channing přejeme hodně štěstí!

Aktuálně

Byli jsme málo nebezpeční. Nic ale není ztracené

26. 3. 2023
Trenér slávistek Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová hovořili po derby o příčinách porážky, chybě u inkasované branky, situaci v tabulce a poděkovali také fanouškům, kteří je na Letnou přišli podpořit.

Na závěr základní části těsná prohra v derby žen

26. 3. 2023
Slávistky v derby v epet Areně padly nejtěsnějším rozdílem, jedinou branku vstřelily domácí krátce po poločase. Před nadstavbou jsou tak slávistky na druhém místě ligové tabulky.

Online: Od 14:00 derby žen na Letné

25. 3. 2023
Slávistky hrají od 14:00 první jarní derby sezony proti Spartě a to na hlavním stadionu soupeře v epet Areně. Jakou sestavu vybral pro tento důležitý duel trenér Karel Piták?

Další články