ONLINE: Od 14:00 liga proti Ostravě | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 14:00 liga proti Ostravě

Fotbalistky Slavie vyběhnou ve 13.kole 1.ligy žen na domácí půdě v Horních Měcholupech proti Baníku Ostrava! Jakou sestavu posílá do zápasu trenér Karel Piták?

Do utkání proti Ostravě vyběhnou slávistky s Olivií Lukášovou v bráně, prostor před ní zajistí čtveřice Denisa Veselá, Alika Keene, Diana Bartovičová a Gabriela Šlajsová. Středová řada ve složení Franny Černá - Tamara Morávková - Petra Divišová - Heleigh Stackpole bude společně s Terezou Szewieczkovou, která se vrací po zranění podporovat v útoku osamocenou Marjolen Nekesu.

Kvůli zranění nemůže do zápasu zasáhnout Lucie Bendová, Tereza Kožárová, Kristýna Růžičková, Tereza Krejčiříková a Martina Šurnovská.

Sestava: Lukášová, Bartovičová, Veselá, Keene, Šlajsová, Černá, Morávková, Divišová, Szewieczková, Stakcpole, Nekesa

Náhradnice: Necidová, Fuchsová, Khýrová, Goretkiová, Tenkrátová, Forest

Aktuálně

AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky na ligové derby

1. 3. 2024
V neděli 3. března odehrajeme derby se Spartou na Letné. Veškeré lístky klub rozdělil mezi fanouškovské organizace, v článku si přečtěte informace k zápasu.

Lístky na zápas s Teplicemi jsou aktuálně vyprodané

1. 3. 2024
Ve 24. kole FORTUNA:LIGY přivítáme ve Fortuna Areně tým Teplic. Vstupenky na tento duel jsou aktuálně vyprodány, do prodeje půjdou už pouze místa uvolněna majiteli permanentních vstupenek.

V sobotu 2. 3. čtvrtfinále poháru s Lokomotivou Brno

29. 2. 2024
Fotbalistky Slavie se po účasti v Lize mistryň a absolvování zimní přípravy pustí do jarní části sezony. Jejich první výzvou bude čtvrtfinálový duel poháru FAČR, který se odehraje na hřišti Lokomotivy Brno. Utkání je naplánováno na sobotu 2. března a začíná v 16:30 hodin.

Další články