ONLINE: Od 14:00 liga proti Ostravě | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 14:00 liga proti Ostravě

Fotbalistky Slavie vyběhnou ve 13.kole 1.ligy žen na domácí půdě v Horních Měcholupech proti Baníku Ostrava! Jakou sestavu posílá do zápasu trenér Karel Piták?

Do utkání proti Ostravě vyběhnou slávistky s Olivií Lukášovou v bráně, prostor před ní zajistí čtveřice Denisa Veselá, Alika Keene, Diana Bartovičová a Gabriela Šlajsová. Středová řada ve složení Franny Černá - Tamara Morávková - Petra Divišová - Heleigh Stackpole bude společně s Terezou Szewieczkovou, která se vrací po zranění podporovat v útoku osamocenou Marjolen Nekesu.

Kvůli zranění nemůže do zápasu zasáhnout Lucie Bendová, Tereza Kožárová, Kristýna Růžičková, Tereza Krejčiříková a Martina Šurnovská.

Sestava: Lukášová, Bartovičová, Veselá, Keene, Šlajsová, Černá, Morávková, Divišová, Szewieczková, Stakcpole, Nekesa

Náhradnice: Necidová, Fuchsová, Khýrová, Goretkiová, Tenkrátová, Forest

Aktuálně

Byli jsme málo nebezpeční. Nic ale není ztracené

26. 3. 2023
Trenér slávistek Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová hovořili po derby o příčinách porážky, chybě u inkasované branky, situaci v tabulce a poděkovali také fanouškům, kteří je na Letnou přišli podpořit.

Na závěr základní části těsná prohra v derby žen

26. 3. 2023
Slávistky v derby v epet Areně padly nejtěsnějším rozdílem, jedinou branku vstřelily domácí krátce po poločase. Před nadstavbou jsou tak slávistky na druhém místě ligové tabulky.

Online: Od 14:00 derby žen na Letné

25. 3. 2023
Slávistky hrají od 14:00 první jarní derby sezony proti Spartě a to na hlavním stadionu soupeře v epet Areně. Jakou sestavu vybral pro tento důležitý duel trenér Karel Piták?

Další články