Online: Od 14:00 derby žen na Letné | SK Slavia Praha
Více

Online: Od 14:00 derby žen na Letné

Slávistky hrají od 14:00 první jarní derby sezony proti Spartě a to na hlavním stadionu soupeře v epet Areně. Jakou sestavu vybral pro tento důležitý duel trenér Karel Piták?

Trenérský tým udělal oproti minulému kolu s Ostravou hned několik změn. Do brány se postaví jistota týmu Olivie Lukášová, ve stoperské dvojici se vedle sebe postaví Diana Bartovičová se Simonou Necidovou. Kraje hřiště obstarají z levé strany Denisa Veselá s Michaelou Khýrovou, pravou stranu obstará Gabriela Šlajsová a Tamara Morávková. Střed zálohy bude ve složení Franny Černá, Martina Šurnovská a Heleigh Stackpole. V útoku bude Tereza Szewieczková.

Zdravotní problémy nepustí do hry Terezu Krejčiříkovou a Lucii Bendová.

Sestava: Lukášová, Veselá, Bartovičová, Necidová, Šlajsová, Khýrová, Šurnovská, Černá, Morávková, Stackpole, Szewieczková
Lavička: Keene, Kožárová, Tenkrátová, Růžičková, Divišová, Nekesa, Fuchsová

Zápas začíná v epet Areně od 14:00 a v přímém přenosu ho odvysílá 02 TV Sport.

Aktuálně

B-tým postupuje do druhé ligy

15. 6. 2024
Slávistická rezerva postoupila po výhře 2:1 v odvetném utkání play off s Velvary do druhé ligy. O branky se postaral Samuel Pikolon a vlastním gólem hostující Libor Drozda.

Do Slavie přestupuje Alexandr Bužek

15. 6. 2024
Novou posilou Slavie je mládežnický reprezentant Alexandr Bužek. Devatenáctiletý záložník, který naposledy působil ve Zlíně, podepsal v Edenu smlouvu do 30. června 2028.

Myslel jsem, že je to vtip. Strašně se těším

15. 6. 2024
Alexandr Bužek po podpisu čtyřleté smlouvy se Slavií zavítal k prvnímu rozhovoru. Probrali jsme jeho první rok mezi elitou, konkurenci, která v Edenu panuje, reakci rodinných příslušníků i plány do nového angažmá.

Další články