Online: Od 14:00 derby žen na Letné | SK Slavia Praha
Více

Online: Od 14:00 derby žen na Letné

Slávistky hrají od 14:00 první jarní derby sezony proti Spartě a to na hlavním stadionu soupeře v epet Areně. Jakou sestavu vybral pro tento důležitý duel trenér Karel Piták?

Trenérský tým udělal oproti minulému kolu s Ostravou hned několik změn. Do brány se postaví jistota týmu Olivie Lukášová, ve stoperské dvojici se vedle sebe postaví Diana Bartovičová se Simonou Necidovou. Kraje hřiště obstarají z levé strany Denisa Veselá s Michaelou Khýrovou, pravou stranu obstará Gabriela Šlajsová a Tamara Morávková. Střed zálohy bude ve složení Franny Černá, Martina Šurnovská a Heleigh Stackpole. V útoku bude Tereza Szewieczková.

Zdravotní problémy nepustí do hry Terezu Krejčiříkovou a Lucii Bendová.

Sestava: Lukášová, Veselá, Bartovičová, Necidová, Šlajsová, Khýrová, Šurnovská, Černá, Morávková, Stackpole, Szewieczková
Lavička: Keene, Kožárová, Tenkrátová, Růžičková, Divišová, Nekesa, Fuchsová

Zápas začíná v epet Areně od 14:00 a v přímém přenosu ho odvysílá 02 TV Sport.

Aktuálně

Samovo odpoledne snů s Davidem Juráskem

6. 6. 2023
Na chvilku zapomeňte na každodenního starosti a společně se sedmiletým Samem Slabým se přeneste do míst, kde se plní červenobílá hvězdná přání. Do Edenu, kde Slavia rozdává radost těm, kteří se právě ocitají v těch nejtěžších a zdánlivě bezvýchodných situacích.

Mistři z U15. Přípravky ovládly Planeo Cup.

6. 6. 2023
Žáci v Novém Bydžově vyhráli 1:2 a mají na čele tabulky nedostižní náskok. Kategorie U8 vyhrála Planeo Cup. Mladší žáci vyrazili na turnaj do Nizozemska. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Tři remízy, jedna výhra. Slávisté úspěšnější v rámci derby víkendu

5. 6. 2023
O víkendu 3. a 4. června se konala mládežnická derby kategorií U16, U17, U18 a U19. Tři utkání se rozešla smířlivou remízou, to čtvrté vyhráli sešívaní 2:1.

Další články