Poslední volná místa na letních kempech | SK Slavia Praha
Více

Poslední volná místa na letních kempech

Na jubilejním desátém ročníku letních slávistických fotbalových kempů zbývají poslední volná místa. Nově otevíráme také kemp pouze pro dívky v Edenu.

V červenci budou v Praze, jejím okolí a po republice probíhat už tradiční letní slávistické kempy. Oficiální fotbalové kempy SK Slavia Praha nabízí jedinečnou možnost zažít specializované fotbalové a brankářské tréninky pod profesionálním vedením licencovaných mládežnických trenérů akademie klubu. Všechny fotbalové a brankářské tréninky vychází z metodiky a koncepce ve výchově talentů SK Slavia Praha.

V letošním roce jsme otevřeli sedm turnusů, které se rychle plnily, a nyní zbývají poslední jednotky volných míst.

Nově přidáváme také osmý turnus, který bude pouze pro dívky, které milují fotbal. Dívčí fotbalový kemp proběhne od 10. do 14. července v tréninkovém centru v Edenu a je určený pro dívky narozené v letech 2010 – 2015.

Tak neváhejte a registrujte se!

Více informací o letních slávistických kempech a registrace na ně naleznete zde.

Aktuálně

Samovo odpoledne snů s Davidem Juráskem

6. 6. 2023
Na chvilku zapomeňte na každodenního starosti a společně se sedmiletým Samem Slabým se přeneste do míst, kde se plní červenobílá hvězdná přání. Do Edenu, kde Slavia rozdává radost těm, kteří se právě ocitají v těch nejtěžších a zdánlivě bezvýchodných situacích.

Mistři z U15. Přípravky ovládly Planeo Cup.

6. 6. 2023
Žáci v Novém Bydžově vyhráli 1:2 a mají na čele tabulky nedostižní náskok. Kategorie U8 vyhrála Planeo Cup. Mladší žáci vyrazili na turnaj do Nizozemska. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Tři remízy, jedna výhra. Slávisté úspěšnější v rámci derby víkendu

5. 6. 2023
O víkendu 3. a 4. června se konala mládežnická derby kategorií U16, U17, U18 a U19. Tři utkání se rozešla smířlivou remízou, to čtvrté vyhráli sešívaní 2:1.

Další články