Poslední volná místa na letních kempech | SK Slavia Praha
Více

Poslední volná místa na letních kempech

Na jubilejním desátém ročníku letních slávistických fotbalových kempů zbývají poslední volná místa. Nově otevíráme také kemp pouze pro dívky v Edenu.

V červenci budou v Praze, jejím okolí a po republice probíhat už tradiční letní slávistické kempy. Oficiální fotbalové kempy SK Slavia Praha nabízí jedinečnou možnost zažít specializované fotbalové a brankářské tréninky pod profesionálním vedením licencovaných mládežnických trenérů akademie klubu. Všechny fotbalové a brankářské tréninky vychází z metodiky a koncepce ve výchově talentů SK Slavia Praha.

V letošním roce jsme otevřeli sedm turnusů, které se rychle plnily, a nyní zbývají poslední jednotky volných míst.

Nově přidáváme také osmý turnus, který bude pouze pro dívky, které milují fotbal. Dívčí fotbalový kemp proběhne od 10. do 14. července v tréninkovém centru v Edenu a je určený pro dívky narozené v letech 2010 – 2015.

Tak neváhejte a registrujte se!

Více informací o letních slávistických kempech a registrace na ně naleznete zde.

Aktuálně

Petr Ševčík donominován na EURO

12. 6. 2024
Petr Ševčík míří na svůj druhý evropský šampionát, ve středu odpoledne nahradil v nominaci zraněného Michala Sadílka. Gratulace a hodně štěstí, Šévo!

Sezona U17: mistři ligy i Československý pohár

12. 6. 2024
Nezapomenutelný ročník 2023/24 má za sebou tým mladších dorostenců U17. Prvenství na Memoriálu Františka Harašty, dvě dlouhé vítězné série, titul mistrů republiky a teď i vítězství v Československém poháru. Svěřenci Jaroslava Machače napsali příběh sezony zlatým písmem.

Stříbrné medaile žákyň ze Slavia Girls Cupu

11. 6. 2024
V sobotu 8. června se v tréninkovém centru Horních Měcholup konal druhý ročník turnaje GIRLS CUP pro dívky do šestnácti let. Slávistky ve velké konkurenci obsadily skvělé druhé místo a na turnaji nedostaly ani jednu branku! Nejlepší hráčkou se stala Michaela Pekárová ze Slavie.

Další články