AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky do Mladé Boleslavi | SK Slavia Praha
Více

AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky do Mladé Boleslavi

Zápas v Mladé Boleslavi se hraje v neděli 9. dubna od 16:00. Co k výjezdu potřebujete vědět?

Předprodej vstupenek

Pro fanoušky Slavie je vyhrazeno přes 1000 míst v sektorech pro hosty N, M, L a na východní tribuně sektor H určený primárně pro rodiny s dětmi a méně aktivní fanoušky. Vstupenky jsou aktuálně vyprodané!

Pokud nebudou vyprodány sektory N, M, L, budou zbývající vstupenky následně v prodeji v den zápasu u sektoru hostí.

Výjezdy fanouškovských organizací

Tribuna Sever vypravuje na výjezd autobus, informace k němu získáte na Twitteru. Fanklub taktéž vyprav autobus, informace k přihlášení pak bude možné najít na jejich webu.

Parkování u stadionu

Adresa Městského stadionu v Mladé Boleslavi je U Stadionu 1118, Mladá Boleslav. Pokud se chystáte na utkání autem, pro parkování využijte parkovací plochy u obchodního centra Kaufland anebo v Havlíčkově ulici v blízkosti stadionu. Všechna tato parkoviště mohou být placená.

Vstup na stadion

Vstup do sektoru hostů je z ulice Jiráskova a otevírá hodinu a půl před začátkem utkání. Vstup na východní tribunu mimo sektor hostů bude přes hlavní vchod. U vstupu se fanoušci podrobí bezpečnostní kontrole, upozorňujeme na zákaz vnášení pyrotechniky. Na utkání nemusí být vpuštěni podnapilí fanoušci.

Úklid v sektoru

V minulých zápasech se do úklidu sektoru zapojilo dobrovolně mnoho z vás, za což jsme opravdu rádi. V Mladé Boleslavi prosíme opět o vaši součinnost. Do sektoru opět rozmístíme odpadkové pytle a po děkovačce pošleme do sektoru několik pytlů na odpadky tak, aby bylo následně k úklidu co nejméně odpadků. Případné informace získáte u klubového SLO Martina Bendy nebo u stevardů ve vestách. Děkujeme!

Doporučujeme fanouškům nastudovat Návštěvní řád stadionu.

V sektoru hostů budou přítomni stevardi Slavie.

Aktuálně

AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky na ligové derby

1. 3. 2024
V neděli 3. března odehrajeme derby se Spartou na Letné. Veškeré lístky klub rozdělil mezi fanouškovské organizace, v článku si přečtěte informace k zápasu.

Lístky na zápas s Teplicemi jsou aktuálně vyprodané

1. 3. 2024
Ve 24. kole FORTUNA:LIGY přivítáme ve Fortuna Areně tým Teplic. Vstupenky na tento duel jsou aktuálně vyprodány, do prodeje půjdou už pouze místa uvolněna majiteli permanentních vstupenek.

V sobotu 2. 3. čtvrtfinále poháru s Lokomotivou Brno

29. 2. 2024
Fotbalistky Slavie se po účasti v Lize mistryň a absolvování zimní přípravy pustí do jarní části sezony. Jejich první výzvou bude čtvrtfinálový duel poháru FAČR, který se odehraje na hřišti Lokomotivy Brno. Utkání je naplánováno na sobotu 2. března a začíná v 16:30 hodin.

Další články