AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky do Mladé Boleslavi | SK Slavia Praha
Více

AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky do Mladé Boleslavi

Zápas v Mladé Boleslavi se hraje v neděli 9. dubna od 16:00. Co k výjezdu potřebujete vědět?

Předprodej vstupenek

Pro fanoušky Slavie je vyhrazeno přes 1000 míst v sektorech pro hosty N, M, L a na východní tribuně sektor H určený primárně pro rodiny s dětmi a méně aktivní fanoušky. Vstupenky jsou aktuálně vyprodané!

Pokud nebudou vyprodány sektory N, M, L, budou zbývající vstupenky následně v prodeji v den zápasu u sektoru hostí.

Výjezdy fanouškovských organizací

Tribuna Sever vypravuje na výjezd autobus, informace k němu získáte na Twitteru. Fanklub taktéž vyprav autobus, informace k přihlášení pak bude možné najít na jejich webu.

Parkování u stadionu

Adresa Městského stadionu v Mladé Boleslavi je U Stadionu 1118, Mladá Boleslav. Pokud se chystáte na utkání autem, pro parkování využijte parkovací plochy u obchodního centra Kaufland anebo v Havlíčkově ulici v blízkosti stadionu. Všechna tato parkoviště mohou být placená.

Vstup na stadion

Vstup do sektoru hostů je z ulice Jiráskova a otevírá hodinu a půl před začátkem utkání. Vstup na východní tribunu mimo sektor hostů bude přes hlavní vchod. U vstupu se fanoušci podrobí bezpečnostní kontrole, upozorňujeme na zákaz vnášení pyrotechniky. Na utkání nemusí být vpuštěni podnapilí fanoušci.

Úklid v sektoru

V minulých zápasech se do úklidu sektoru zapojilo dobrovolně mnoho z vás, za což jsme opravdu rádi. V Mladé Boleslavi prosíme opět o vaši součinnost. Do sektoru opět rozmístíme odpadkové pytle a po děkovačce pošleme do sektoru několik pytlů na odpadky tak, aby bylo následně k úklidu co nejméně odpadků. Případné informace získáte u klubového SLO Martina Bendy nebo u stevardů ve vestách. Děkujeme!

Doporučujeme fanouškům nastudovat Návštěvní řád stadionu.

V sektoru hostů budou přítomni stevardi Slavie.

Aktuálně

Samovo odpoledne snů s Davidem Juráskem

6. 6. 2023
Na chvilku zapomeňte na každodenního starosti a společně se sedmiletým Samem Slabým se přeneste do míst, kde se plní červenobílá hvězdná přání. Do Edenu, kde Slavia rozdává radost těm, kteří se právě ocitají v těch nejtěžších a zdánlivě bezvýchodných situacích.

Mistři z U15. Přípravky ovládly Planeo Cup.

6. 6. 2023
Žáci v Novém Bydžově vyhráli 1:2 a mají na čele tabulky nedostižní náskok. Kategorie U8 vyhrála Planeo Cup. Mladší žáci vyrazili na turnaj do Nizozemska. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Tři remízy, jedna výhra. Slávisté úspěšnější v rámci derby víkendu

5. 6. 2023
O víkendu 3. a 4. června se konala mládežnická derby kategorií U16, U17, U18 a U19. Tři utkání se rozešla smířlivou remízou, to čtvrté vyhráli sešívaní 2:1.

Další články