Slávisti budou uklízet Česko | SK Slavia Praha
Více

Slávisti budou uklízet Česko

V sobotu 1. dubna proběhne celorepubliková akce Ukliďme Česko, slávisti se k ní aktivně připojí ve všech svých areálech.

Uklízet se bude okolo Edenu, na blízkých sportovištích pod hlavičkou Slavie a na plochách přiléhajících sportovnímu areálu, v tréninkových areálech na Xaverově a Horních Měcholupech. Akci podpořilo vedení Prahy 10 i Prahy 20. Všechny informace najdete na webové stránce uklidmecesko.cz.

Kdo se chopí uklízecího náčiní? Ve všech třech areálech začnou uklízet děti a mládežníci poté, co dohrají své zápasy, ruku k dílu budou moci přiložit rovněž místní obyvatelé. A počítá se i s participací fanoušků, kteří se chystají na sobotní ligový zápas v Edenu proti Olomouci. K pomoci s úklidem se můžete předem registrovat na odkazech výše. Stačí i jen dorazit na zmíněná místa.

Jak bude úklid probíhat?

Na recepci stadionu bude možné po celý den vyzvednout pytle a rukavice na sbírání odpadků. Hlavní část akce začne v 16:00, kdy vyrazí dva hlavní proudy, první směr sportovní areál, druhý do okolních ulic.

Sběrné místo bude na tramvajové točně u Kubánského náměstí, kde se budou hromadit plné pytle pro následný odvoz.

Kde se bude v Edenu uklízet?

Orientační mapu naleznete zde, červenou barvou je vyznačen sportovní areál, šedou pak okolní ulice.

Jak se zapojí slávistická mládež?

V sobotu U19 a U17 uklidí po svých zápasech na Xaverově, pro veřejnost domluvené místo pro vyzvednutí pytlů a rukavic je v restauraci U Bobra. U10 a U8 na ně navážou po svém turnaji v Edenu, od 16:30 se pak připojí k fanouškům, kteří budou uklízet v Edenu. V sobotu se odpadkům pověnuje také WU11 v Měcholupech, pro veřejnost opět domluvené místo vyzvednutí pytlů a rukavic je v restauraci v tréninkovém areálu.

Slávisti, pomozte nám uklidit Česko. A v žádném případě nejde o aprílový žert.

Aktuálně

Mohamed Ihattaren podepsal smlouvu se Slavií

4. 12. 2023
Roční kontrakt s tříletou opcí podepsal se Slavií záložník Mohamed Ihattaren. Nizozemec přichází jako volný hráč.

Besídka se Slávinkou pro děti i dospělé

3. 12. 2023
V předvánočním čase jsme ve spolupráci s Odborem přátel připravili už tradiční setkání přímo v prostorách Fortuna Areny. Děti se mohou těšit na dovednostní soutěže a úkoly a dospělí na kvízy anebo deskové hry. V rámci vstupného je zahrnuta i prohlídka Slavia Museum a Stadium Tour.

#UEL SESTŘIH | Sheriff – Slavia 2:3

2. 12. 2023
Vraťte se společně s námi do Tiraspolu ještě jednou, o zajímavé momenty nebyla v Podněstří nouze. Elegantní patička Václava Jurečky, premiérový gól v Evropě pro Christose Zafeirise nebo vítězné dělo Muhameda Tijaniho z poslední minuty.

Další články