Slávisti budou uklízet Česko | SK Slavia Praha
Více

Slávisti budou uklízet Česko

V sobotu 1. dubna proběhne celorepubliková akce Ukliďme Česko, slávisti se k ní aktivně připojí ve všech svých areálech.

Uklízet se bude okolo Edenu, na blízkých sportovištích pod hlavičkou Slavie a na plochách přiléhajících sportovnímu areálu, v tréninkových areálech na Xaverově a Horních Měcholupech. Akci podpořilo vedení Prahy 10 i Prahy 20. Všechny informace najdete na webové stránce uklidmecesko.cz.

Kdo se chopí uklízecího náčiní? Ve všech třech areálech začnou uklízet děti a mládežníci poté, co dohrají své zápasy, ruku k dílu budou moci přiložit rovněž místní obyvatelé. A počítá se i s participací fanoušků, kteří se chystají na sobotní ligový zápas v Edenu proti Olomouci. K pomoci s úklidem se můžete předem registrovat na odkazech výše. Stačí i jen dorazit na zmíněná místa.

Jak bude úklid probíhat?

Na recepci stadionu bude možné po celý den vyzvednout pytle a rukavice na sbírání odpadků. Hlavní část akce začne v 16:00, kdy vyrazí dva hlavní proudy, první směr sportovní areál, druhý do okolních ulic.

Sběrné místo bude na tramvajové točně u Kubánského náměstí, kde se budou hromadit plné pytle pro následný odvoz.

Kde se bude v Edenu uklízet?

Orientační mapu naleznete zde, červenou barvou je vyznačen sportovní areál, šedou pak okolní ulice.

Jak se zapojí slávistická mládež?

V sobotu U19 a U17 uklidí po svých zápasech na Xaverově, pro veřejnost domluvené místo pro vyzvednutí pytlů a rukavic je v restauraci U Bobra. U10 a U8 na ně navážou po svém turnaji v Edenu, od 16:30 se pak připojí k fanouškům, kteří budou uklízet v Edenu. V sobotu se odpadkům pověnuje také WU11 v Měcholupech, pro veřejnost opět domluvené místo vyzvednutí pytlů a rukavic je v restauraci v tréninkovém areálu.

Slávisti, pomozte nám uklidit Česko. A v žádném případě nejde o aprílový žert.

Aktuálně

Společně jsme uklidili okolí Edenu

22. 4. 2024
Dnešní datum, tedy 22. dubna, připadá každoročně na Den Země, při kterém si celý svět připomíná, jak důležité je starat se o životní prostředí a svět kolem nás. Ve Slavii tento přístup sdílíme nejen v měsíci dubnu, ve kterém věnujeme pozornost projektům z environmentální oblasti, ale po celý rok.

Výhra s Libercem na úvod nadstavby

22. 4. 2024
Fotbalistky Slavie zvládly otočit nepříznivý průběh zápasu a v úvodním utkání nadstavby porazily na domácí půdě Slovan Liberec 4:2. Střelecky se prosadila Franny Černá, Gabriela Šlajsová, Tereza Krejčiříková a Tereza Szewieczková.

U15 vyhrála Turnaj národů v Ostravě

22. 4. 2024
Žáci v Ostravě nepoznali chuť porážky, a i díky zvládnutým pokutovým kopům se probojovali až do finále. V něm porazili Herthu Berlín. Nejlepším střelcem turnaje se stal se čtyřmi góly Matouš Srb.

Další články