V pátek po tréninku podpis nové smlouvy trenérského týmu | SK Slavia Praha
Více

V pátek po tréninku podpis nové smlouvy trenérského týmu

Otevřený trénink před derby dostane speciální nádech. Po skončení tréninku dojde přímo před fanoušky na Tribuně Sever k podpisu nové tříleté smlouvy s trenérem Jindřichem Trpišovským a asistenty Zdeňkem Houšteckým, Jaroslavem Köstlem a Štěpánem Kolářem.

„Tituly, poháry, Evropa i Liga mistrů. Posledních pět a půl roku patří sportovně k jednomu z nejúspěšnějších období červenobílé historie. Společně jsme dostali Slavii z nuly na 32. místo klubového žebříčku UEFA. Jejich schopnost dostat z hráčů to nejlepší, zlepšovat je ve všech směrech, a poté jim otevírat cestu do top evropských soutěží je v Čechách naprosto unikátní. Současný trenérský tým je jedním z pilířů nejen sportovní, ale také finanční výkonnosti SKS. Mají naši plnou důvěru a získali po právu mimořádnou podporu a oblibu u našich fanoušků. Ti jsou naším velkým hnacím motorem za každé situace. Nevidíme tedy lepší příležitost, než novou smlouvu s Jindrou, Houšťou, Jardou a Štěpánem podepsat právě v pátek. Pod Tribunou Sever. Doufám, že lidé dorazí v hojném počtu. Spolu jsme silnější,“ uvedl Jaroslav Tvrdík, předseda představenstva a šéf SK Slavia Praha.

Původní kontrakt měl trvání do 30. června 2023 s opcí na prodloužení do roku 2025. Po vzájemné domluvě se obě strany rozhodly dvouleté opce nevyužít a uzavřít nový, tříletý kontrakt. Jeho trvání je až do 30. června 2026. Délkou kontraktu a jeho prodloužením se angažmá trenérského týmu SKS zařadí k nejdelším v celé historii československého fotbalu.

Otevřený trénink A-týmu přímo ve Fortuna Areně začne v pátek 14. dubna v 17:30. Vstup č. 1 pro průchod na trénink bude otevřen od 17 hodin, ale už od 15 hodin můžete přijít do Slavia Musea a projít si Stadium Tour a následně sledovat trénink. V rámci vstupenky na trénink je zahrnut i vstup do Slavia Musea a Stadium Tour, ale tam je možný vstup pouze jednou (není tak možné jít do musea, na trénink a pak opět do musea).

Veškerý výtěžek ze vstupného věnujeme na konto Nadačního fondu Slavie. Každý fanoušek si může při nákupu vstupenky zvolit výši příspěvku, kterým chce Nadační fond Slavie podpořit, a to 50, 100, 200, 500 nebo 1000 korun. Vstupenky jsou oproštěny o manipulační poplatek.

Prodej vstupenek probíhá od středy 5. dubna online na webu Ticketportalu, na pokladnách u vstupu č. 4 bude možné lístky zakoupit v pátek 14. dubna od 14 do 18 hodin. Přijít tak můžete i po začátku tréninku. Vstupenky se nebudou prodávat na konkrétní místo, pro sledování tréninku budou fanouškům vyčleněny sektory 105 – 110 na Tribuně Sever a dále VIP sedadla v 1. patře. Fanouškům budou k dispozici stánky s občerstvením.

Aktuálně

O kvalitě centrů, standardkách i prostoru pro zlepšení

1. 10. 2023
Po bezbrankové remíze v Teplicích mluvil trenér Jindřich Trpišovský o organizaci defenzivy domácích, neproměňování šancí, odražených míčích, standardkách i blížícím se návratu Sheriffa Sinayana.

Bod je málo. Penalta? Hlavně nejít napřed

1. 10. 2023
Zneškodnil penaltu, obdržel cenu pro nejlepšího hráče utkání. Ke spokojenosti měl ale Aleš Mandous po remíze v Teplicích (0:0) daleko. O svých pocitech po utkání hovořil s novináři.

V Teplicích remíza. Mandous chytil penaltu

1. 10. 2023
Slávisté v 10. kole FORTUNA:LIGY remizovali v Teplicích. Aleš Mandous na konci prvního dějství zneškodnil pokutový kop, v druhém poločase měl nejblíže ke gólu Mojmír Chytil, branka však byla odvolána pro ofsajd.

Další články